www.sudzibas.lv poliklīnika "Vesels" zobārstniecība negatīvā attieksme pret pacientiem

poliklīnika "Vesels" zobārstniecība - negatīvā attieksme pret pacientiem

Sveicināti!
Ar savu nepatīkamo stāstu vēlos atturēt vēl kādu nelaimīgo kas nonācis līdz akūtām sāpēm,griezties pēc palīdzības uz Sarkandaugavas poliklīnikas zobārstniecību.
Sarkandaugavas poliklīnikā "Vesels"tiek sniegti arī stomotologa pakalpojumi,izrādās tā ir privāta zobārstniecība.
Par to jau varētu tikai priecāties,ja nesaņemtu negatīvu nostāju piezvanot lai noskaidrotu kāds darba laiks ir šai
zobārstniecībai.
Atbildi sniedz sieviete ar pretjautājumu,ko jums vispār vajag,mēs strādājam pēc pieraksta.
Biju ļoti sašutusi par šādu atbildi,vaicāju, vai šajā zobārstniecībā ir vadītāja?
Uz ko saņēmu dzēlīgu atbildi,es pati esmu vadītāja un strādāju priekš sevis.Šajā brīdī man vienkārši pietrūka
vārdu.Cik tālu mēs esam nonākuši?Cik ilgi turpināsies šī visatļautība?Šī attieksme nekādā ziņā man nav pieņemama.
Par kādu palīdzības sniegšanu mēs varam runāt,ja mums nav elementāras pieklājības,nemaz nerunājot par cilvēcību.
Paldies ja mani uzklausījāt.No sirds iesaku neapmeklēt šo zobārstniecību,kur kāda kundze strādā priekš sevis!!!!!
Ar cieņu Līga.

G Gun4a 02.11.2012

Es arī esmu saskāries ar daudz, līdzīgiem gadījumiem, neņemiet galvā :)

E ELLIO 02.11.2012

Kāpēc cilv'eki domā, ja poliklīnika, tad tā ir Valsts zobārstniecība?
Zobārstniecības pilnīgi VISAS ir privātas iestādes kopš 1995. gada!
Poliklīnikās parasti ar sāpēm rindas kārtībā pieņem dežūrārsts, bet ir arī katru stundu ārstam pieraksts.
Gribi, lai Tevi ar Tavu sāpošo zobu iepriekšējam klientam klēpī sēdina?

D dfgh 09.12.2012

smīkņa, kā Tev nav kauna rakstīt šeit komentārus un vēlēt kādam nāvi, kuru pat nepazīsti ? Domā, ko runā ! Un jebkuras iestādes darbiniekam būtu laipni jāatbild uz klientu jautājumiem, / Pieņemsim, Tev pateiktu darba laiku, no 9:00 līdz 18:00. Kas notiktu tālāk? Tu ietu uz klīniku un noskaidrotu, ka jānāk ar pierakstu? /, - ja cilvēks grib noskaidrot / precizēt darba laiku, tad tas tiek darīts ar mērķi, lai uzzinātu, kurā laikā var pierakstīties, nevis speciāli pēc tam vēl iet uz klīniku, lai pierakstītos..

N NicolasNC 29.01.2013

Neviens neņemiet galvā ELLIO šinī rakstā http://www.sudzibas.lv/lauvas-zobs-c26015.html?selcom=136055#c136055 viņa atklāj savu identitāti, viens no nekaunīgākajiem zobārstiem Ieva Stūŗmane . ELLIO komentāri nav objektīvi un sarkasma pilni!

Mihail_Lazarev 17.05.2016

Сами хотели в капитализм, вот теперь кушайте, господа, сколько угодно этого капитализма - Все зубные поликлиники частные, а вы для них ИСКЛЮЧИТЕЛЬНО источник прибыли, на ваши зубы им плевать.