www.sudzibas.lv poliklīnika paskaidrojiet kapēc tā?

poliklīnika - paskaidrojiet kapēc tā?

Es nesaprotu vienu lietu, kāpēc tik grūti ir pieteikties pie acu ārsta, stāsts ir tāds ir mēneša sākums zvanu uz poliklīniku lai pieteiktu numuriņu pie acu ārsta(bērnam), man tur laipni atbild, ka numuriņi nav un lai zvana mēneša pēdēja ceturdienā, tagad man ir jāgaida vesels mēnesis lai pieteiktos, ok piezvanīju trešdien, nodomāju kas tur viena diena iepriekš, bet nekā man teica lai zvani rīt, ka šodien nepierakstām, ceturtdien man nesanāca piezvanīt, zvanīju piektdien un tur man atkal laipni paziņo, ka brīvu numuriņu nav zvaniet mēneša pēdējā ceturtdienā, un tad man tāds jautājums kas tā par politiku?Vai tiešām pa to vienu dienu tiek izķerti visi numuriņi uz visu mēnesi?

I Inese 10.09.2010

Diemžēl tā notiek arī citās poliklīnikās. Ir jāzvana vai jāierodās poliklīnikā personīgi no paša rīta noteiktajā dienā, lai tiktu pie speciālista. Citādi numuriņu vairāk nebūs. Bieži pirms poliklīnikas atvēršanas pie durvīm jau stāv gara rinda ar cilvēkiem, lai pierakstītos pie vajadzīgā speciālista.

A Andris 10.09.2010

Kurā poliklīnikā tā ir?

K Katt23 11.09.2010

Nedaudz amizanti jūs rakstat ka gaidījāt mēnesi bet tad pēkšņi tai dienā aizmirsāt piezvanīt:( Kā tā var gadīties?