www.sudzibas.lv poliklīnika ārstu paviršība

poliklīnika - ārstu paviršība

Neapmierina vet.ārstes Ustinovas ārstēšana, samaksājam 18.latus, kopā ar zālēm, par nepareizi uzstādītu diagnozi it kā blusu alerģija (suns regulāri tika atblusots tajā pašā klinikā), netika arī paklausīta sirsniņa sūdzējos par tādu kā krekšķēšanu, uz ko atbildēja ka mazi suņi tā medzot darīt.Aizejot pie cita vet. ārsta izrādījās ka sunītim ir pārtikas alerģija un sirds pārsitieniĀrstēšana tika nokavēta par mēnesi.Naudu prot paņemt bet ārstēt gan neprot.Rakstu, lai cilvēki būtu uzmanīgi vet. poliklinikas izvēlē.

D Diagnoz 22.10.2010

Peredoz v vene!

M Marina 26.11.2010

Par krekšķēšanu... viņiem vienkārši nav tādu aparātu, lai paklausītos sirsniņu, viņiem vispār nekā nav. Neejiet uz turieni !!!

A Aivars 29.11.2010

ja ar tam klinikam ta ir . Musejam sunim bij poliartrits, izsaucam arsti uz majas, pateica ka saaukstejas . Stulbums . Sib. haskijs nevar saauksteties . Sak arstet, 1, 2, 3, 4 menesi, it ka uzlabojas, bet tolka nebija . Es gribu pajautat arstiem, ja nesaprot, ka arstet, prieks kam nemt uz sevi tadu atbildibu ?Aizvedam cita klinikas, izliekas ka vinam iedzemts poliatrits . Paldies klinikai Kavet, un vet. klin . Slokas iela 134 .