Polija - Darbs

Darbs Polija, Varsava un Poznana.RIga kontakteprsona Inese... Riga viss ko runajam par darbu izklausijas loti labi, solija algu par izdarito darbu ~160 zloti diena uzmurejot diena 8 kvadratmetrus bloku.Apmeram menesi tas sanak ap 700 Ls (~4000 zlotu) .Aizbraucot uz Varsavu sagaidija cilveks.ari viss butu kartiba.Aizveda mani uz maju kur dzivoja pareja brigade.Gaidiju 3 dienas sefu lai nokartotu ligumu un apdrosinasanu.Sefu ta ari nesagaidiju.Brigade 1. menesi bija sanemusi 90 ls (500 zlotus) 2. menesi sanema uz 7 cilvekiem 200 zlotus (~40 ls).Principa 2 menesus vinji nav sanemusi algu.Polji tikai sola un sola.Sakot kad vaciesu vaina.Laimigs, ka atbraucu atpakal nesakot stradat, jo visa si epopeja likas loti loti aizdomiga, lai vispar saktu stradat.Firmas nosaukums "Alfa Invest"

U

F FAKTUSSTUDIJā 02.11.2010

POLI PILNA PASAULE MEKLE DARBU IDIN! NU TU POLIJA VAI KUR CITUR TEIKSIM ANGLUS, FRANCUžUS, AMERIKNUS DAUDZ ESI REDZēJIS-PAREIZI TIKAI DAžUS.

SKOLA MACITIES VAJADZEJA GEOGRAFIJU UN VESTURI LOH.