www.sudzibas.lv PMK Medical Care brīdinājums darba ņēmējiem

PMK Medical Care - brīdinājums darba ņēmējiem

Šī firma sola bezmaksas valodu kursus, bet manā gadījumā valodas zināšanas bija priekšnoteikums, lai vispār dabūtu darbu tajā bavārijas lauku nabagmājā. Valodas zināšanas Rīgas beibe kopā ar importa kolēģēm notestēja skaipa intervijā. Kā vispār valodu nezinošs cilvēks spētu komunicēt ar vecajiem cilvēkiem un kolēģiem?
Firma sola bezmaksas darba atrašanu. Vai tad ja jūs paši meklēsiet, būs kaut kur maksas?:) Turklāt šajā gadījumā tik bezmaksas tā nemaz nav. Tiek noslēgts līgums ar šo aģentūru uz gadu, kura laikā aģentūra saņem jūsu algu no vācu iestādes un pēc saviem ieskatiem izmaksā jums atlikumu. Pāriet strādāt pa tiešo iespēju nav, vācu puse līdzjūtīgi smaidīs un ieteiks ievērot līguma nosacījumus.
Aģentūrai labpatīk izmantot t.s. Arbeitszeitkonto shēmu (AZK). Kas tas ir, var katrs pats izlasīt gūglē.dē, bet nu manā gadījumā tas izpaudās tā, ka vācu puse deva nepilna laika darbu 25-30 h nedēlā, bet aģentūra tik aicināja uz kafiju un grūda parakstīt špargalkas, kurās es piekrītu, ka no mana AZK tiek ņemtas nost stundas. Pēcāk katra h tika pareizināta ar brutto likmi 10 eur/h, kā rezultātā no algas tika likumīgi novilkti ne desmiti, bet simti.
Saskaņā ar krievu biznesa labākajām tradīcijām, pēdējā alga, protams, nav paredzēta. Toties visai drīz pēc darba uzsākšanas Rīgas beibe jums var palūgt, lai rakstiet par kompāniju pozitīvu atsauksmi. Mēnesi pēc stāšanās darbā!
Ar tām soc apdrošināšanas iemaksām jau ar viņām nevedās tik raiti, kā varētu vēlēties. Es pavisam citu iemeslu dēļ, nevis, lai pārbaudītu aģentūras darbu, sazvanījos ar AOK, un izrādījās, ka realitātē biju bijusi apdrošināta īsāku laiku, nekā tas, kas atainojās manos dokumentos ar PMK logo!
Protams, ja dodaties strādāt, lai paplašinātu profesionālo pieredzi, pmk var būt viens no variantiem. Bet, ka izdosies pārvest mājās naudu, neticu...Tās dzīves vietas, ko viņi atrod, jau nu arī nav ne tās lētākās, ne labākās!
Tā kā neredzu nevienu iemeslu, kāpēc valodu zino'sam cilvēkam būtu ar vinīem "jāsadarbojas".

B

? ??? 11.08.2013

Un daudzi ar viņiem sadarbojas? Cik man zināms, ašākās medmāsiņas jau Skandināvijā, kuras valstīm ekonomiskie rādītāji un nacionālais sastāvs bišku cienījamāks, nekā DE:

V vils 12.08.2013

tas tikpat kā ielenes ir lētas, un ir dārgas, ekskluzīvā klase, bet biedrība tā pati.
Tāpat uzmetēji var būt tādi Vasjas, kas desmitniekus alum masveidā aizņemas uz neatdošanu, un tādi, kuri algo juridiskos kantorus, kas dokumentus pareizi sastāda. Tā, lai darbinieks, kas pie viņiem ieberzies, jau defaultā būtu slaucama gos; Tad tik jādod tam parakstīt tas, tas un vēl tas...a kur viš liksies, parakstīs taču.

Z zanne 12.08.2013

PMK reklāma "Draugiem.lv" /Rokas niez durt un griezt, bet izmēģinājuma trusīši ir aptrūkušies?

Ja atbildēji ar JĀ uz vismaz 2 jautājumiem, tad Tev noteikti ir jāsazinās ar mums!

...
nabaga vecie friči.hhhh

S skolotajs 12.08.2013

Muļķu ķeršanai pat ļoti atbilstoša frāze. Bet pārējie lai netraucē.

A amaalija 12.08.2013

Par PMK pīāristu prāta spējām vairs nemācēšu teikt, bet nu humora izjūta simpātiska. Portālā irdarbs.lv gan ārstu, gan māsu vakancēm dedlains šodien, kaut gan tā vispārīgi tā jau it kā nav sezonāla šepte un pasaules gals arī it kā jau bija. Varbūt VID kontrole rītdien?/nosarkst par neattapību minot/.

V Vija.V. 15.08.2013

Zinu gadījumu, kad personai ar ārsta izglītību piedāvāja darbu aprūpē par mazāku samaksu, nekā medmāsai. Nekādi ārsta-asistenta varianti utt. Tikai tad, kad kadrs, iepazinies vācijā ar reālo situāciju, grasījās piesist pēdu, tad sāka viņai zvanīties kaut kāda tjotja no blakus filiāles un spraust batonus par rozīgi lillā ārsta asistenta varbūtībām. Konkrētu variantu šobrīd neesot, bet lai gaidot, aģentūra meklēšot. Protams, tas cirks bija tāpēc, ka aģentūra bija iepriekš aizmaksājusi par istabu lauku hotelī meža vidū bez iespējām gatavot ēdamo, savukārt friciene-bāra meita atsacījās atgriezt naudu, ja klients izvācās ātrāk. Tāpēc vajadzēja pasaciņu, ar kuru noturēt kadru līdz algai, lai ir no kā atvilkt.
Moto šitai komandai piestāvētu-hočeš žitj umei kruķitsja.
Tie, kuri tiešām ir jaunie specialisti ar lielo burtu, jau noteikti attopās pirmajā sarunā pajautāt, kurš un cik izmaksā algu, un neieberzties darījumos ar šiem;P