P.M.G. + Jānis Krasts - algu nemaksāšana

Ja ir piedāvājums strādāt uz jumtiem vai citos būvdarbos Tērvetē "Jātniekos", nekādā gadījumā nestrādājiet.
Daudzi tur jau pastrādāja - galu galā neko nesamaksāja. Galvenie krāpnieki - Reinis Neļķe, Jānis Krasts, P.M.G. (Anatolijs).

T

T Tervete 05.09.2013

P.M.G. sūdzība. Dobeles rajons, "Jātnieki"
Daudzi tur jau pastrādāja - galu galā neko nesamaksāja. Galvenie krāpnieki - P.M.G. vadītāji un visas subfirmiņas. Starp citu Agrofirma Tērvete Дайнис Доминиекс lietas kursā par visu algu nemaksāšanu un neko nedara. Celtnieki tika krāpti pagājušajā gadā un šogad tas turpinas. Agrofirma un PMG ceļ jaunus kompleksus un krāpj cilvēkus, kuri pēc tam bez naudas palikot ir spiesti braukt ārzemēs. Ģimenes ir sadalītas, bērni bez tēviem. Tā ir realitāte KĀ strādā PMG. Šogad viņi atkal meklē muļķus un bez problēmām zvana tiem pašiem celtniekiem, kurus pameta pagajušajā gadā. Viņiem tur ir celtnieku konvejers un viss darbs tiek darīts gandrīz bezmaksas.