PlusPlus Baltic OU - Krāpšana

Kompānijas pārstāvis apkrāpj cilvēkus. Izsūta paziņojumu par parāda cedēšanu, bet pārmaksas summas nav nekur redzamas! Interesantākais ir tas, ka neatspoguļotā parāda summa ir vismaz 50% no parāda kopsummas. Tīrākā cilvēku krāpšana. Par šo uzņēmumu tiks iesniegts iesniegums PTAC par ļaunprātīgu cilvēku izmantošanu un informācijas apzinātu slēpšanu. Es pats jau esmu uzķēries uz viņu lamatām, bet aicinu cilvēkus kārtīgi iepazīties ar summām un neuzķerties uz šiem krāpniekiem. Parāds nav brālis, tas ir jāatmaksā, bet ne jau ar vairāk kā 50% uzviju.

G Girtsjekabpils 10.11.2018

Tas nav pirmais un pedejais gadijums, šitās firmas tik iedzen vel dzilākā bedre. Man arī tads pats stāsts.

B briivais 01.07.2022

PlusPlussBaltic ir krāpnieku kantoris, kas iedzīvojas uz citu nelaimēm. Pirms laba laika nonācu finansiālās grūtībās, nepareizas investīcijas, dažādi nepareizi pieņemti lēmumi utt. noveda mani līdz bezizejai, bija kredītu slogs, kuru nespēju atmaksāt. Devos uz ārzemēm, lai atsperotos un atrastu veidu, kā atmaksāt visu, pēc gada atgriezos Latvijā, sazinājos ar visiem saviem kreditoriem, lai vienotos par savu parādu atmaksu. Ar visiem kreditoru firmas pārstāvjiem izdevās veiksmīgas sarunas un izveidojām atmaksas grafiku, bet ne ar šo kompāniju. Zvanīju pārstāvjiem, viņi nepiedāvāja nekādus oficiāli dokumentētus atmaksas grafikus, vien noteica, ka man vajadzētu maksāt 500€ mēnesī, es vienojos, ka turpmāk maksāšu šos 500€ katru mēnesi, aizsūtīju viņiem šos 500€ pirmajā mēnesī un jautāju, ka vēlos atmaksas grafiku, lai saprastu, cik ilgā laikā visu atmaksāšu, cik procentu maksājumi, cik atlikusī summa... Taču pēc mēneša man nobloķē kontu tiesu izpildītājs. Dodos pie tiesu izpildītāja nākošajā dienā, lai uzzinātu, kādēļ. Izrādās, PlusPlus Baltic ir iesniedzis prasību. Man vienkārši nobloķē kontu, neatstājot pat iztikas minimumu. Cenšos sazvanīt PlusPlus Baltic, taču nekā, centos viņus sazvanīt 3 dienas, dažādos laikos, rakstīju e-pastus, pilnīgs klusums. Un man nav skaidrās naudas uzkrājums, jāmaksā īre, komunālie, par pārtiku nerunājot. Sāku pētīt ziņas par šo kompāniju un te ievēroju, ka viņiem darbības licence ir beigusies, ar šo jauniegūto informāciju vēršos pie tiesu izpildītāja un mēģinu saprast, ko darīt tālāk. Interesanti, bet tiesu izpildītājs iedot man kādu e-pasta adresi, kurā var ar šo kompāniju sazināties. Jā, man atsūta telefona numuru un norunājam sazvanīties. Tātad zvanu un jautāju, kas par lietu, jo mums itkā bija vienošanās, šie vien noteica, ka man jāmaksā 500€ mēnesī, tīri neloģiski, kā to varu izdarīt ar nobloķētu kontu, bet nu ko, viņi man piesola atbloķēt kontu, bet man uzreiz jāatskaita 500€ un maksājuma uzdevums. Saprotiet mani pareizi, es ļoti labi sapratu, ka šeit nav kas tīrs, bet es biju izmisumā, manā dzīvē nav kam pajautāt aizņemties naudu, lai varētu izdzīvot, kur nu vēl uzsākt tiesvedības par krāpšanu utt, man tajā brīdī bija svarīgākais, lai man ir atbloķēts konts, lai varu strādāt un pēc iespējas ātrāk izkļūt no šīs bedres, darbs man ir ienesīgs un mazliet pievelkot jostu varēju maksāt katru mēnesi ap 1000€, lai varētu ātrāk izkļūt no parādu jūga. Taču, kā jau iepriekš minēju PlusPlus Baltic, man nesūta nekādus oficiālus dokumentus, par to cik esmu parādā, cik man no šiem 500€ mēnesī aiziet procentu vai pamatsummas dzēšanai. Seko trešais maksājums no manas kabatas un atkal nekā, jautāju viņiem atkal, kur ir šis atmaksas grafiks, tad šīs kompānijas pārstāvis man nosaka, ka esot par manu lietu runājis ar vadību un viņu spriedums attiecībā uz manu situāciju ir šāds ( pie viņiem bija nonākusi mana Citadele bankas lieta, būtībā 3 lietas, parādi - divi patēriņa kredīti un kredītkarte, kopējais parāds bija palicis apmēram kādi 11000€, neskaitot šos 1500€, kurus 3 mēnešu laikā biju nosūtījis viņiem), tātad tiesā bija apstrādāta lieta par vienu patēriņa kredītu un procesā vēl bija otrs patēriņa kredīts un kredītkarte, viņi sāka mani šantažēt ar to, ka ja vēlos, lai mans konts paliktu nebloķēts, man jāizsūta nedēļas laikā tiesai iesniegums, ka es piekrītu visām PlusPlus Baltic prasībām šajās divās lietās, kuras vēl nav apstrādātas tiesā. Un šeit man beidzot mērs bija pilns, sapratu, ka šādā ceļā es vēl 5 gadus maksāšu lielu daļu savas algas un kur galvenā daļa aizies procentos šai kompānijai. Sāku meklēt alternatīvus ceļus, atradu informāciju par maksātnespēju un sapratu, ka šis ceļš manā situācijā būs labākais. Tad nu savilku jostu līdz galam, jo maksātnespējas uzsākšana prasa laiku un naudu, un man vēl jāmēģina noturēt savs konts atbloķēts, jo vienīgie līdzekļi ir mans oficiālais darbs, labi, ka esmu apķērīgs un spēju nopelnīt krietni virs vidējā atalgojuma. Tad nu tā, pēc vairākiem mēnešiem, stresa nomocītam, man izdevās uzsākt šo maksātnespējas procesu. Šobrīd viss jau ir galā, mans maksātnespējas process ir beidzies jau pirms kāda laika, esmu visu nomaksājis un brīvs, bez parādsaistībām. Atvainojos par garo tekstu, bet vēlējos izstāstīt savu bēdu stāstu, varbūt kādam noder un liek padomāt pirms veic jebkādas sarunas ar šo piedziņas kompāniju.
P.S. Starp citu, kā jau stāstīju, šī kompānija man uzrādīja, ka esmu tiem parādā ap 11000€, kas ir pamatsummas, bet vēl klāt nāk 10000€, ko viņi vēlas procentos, tātad kopā viņiem, tajā laikā biju parādā 21000€, kad uzsāku maksātnespēju, visa šī informācija bija redzama un kā Jums šķiet, kur palika šie 1500€, kurus biju nosūtījis, jo tie nekur dokumentos netika uzrādīti, kā arī netika noņemti no šiem 21000€, var tikai minēt. Dārgie draugi, izvērtējiet savas iespējas aizņemoties un pierēķiniet, ka dzīvē mēs neko nekad nevaram prognozēt. Veiksmīgi!