www.sudzibas.lv Pludmale nekvalitatīvs pakalpojums

Solārijs Pludmale - nekvalitatīvs pakalpojums

Sveiki, vēlos dalīties negatīvajā pieredzē attiecībā uz šo solāriju. Dzīvoju netālu- līdz šim atsauksmes negatīvas arī nebiju dzirdējusi.
Ieejot iekšā jau bija pirmais pārsteigums, kad solārija administratore turpat uzvietas nodarbojas arī ar gēla nagu pielikšanu- piepelnās, ok, saprotu algas nav tās burvìgākās, bez problēmām. Tātad skats paverās šāds- administratore, meitene, kurai tiek likti nagi, meitenes puisis, pluss pašas administratores dēls, kurš sēdēja uz zemes un pildìja mājasdarbus. Nācas pārkāpt pāris grāmatām, lai tiktu līdz kasei, meitenei, kurai lika nagus vajadzēja ar visu lampu pabīdīties. Ok- viss kārtìba! :) kad biju beigusi sauļoties sākās negatīvā daļa, tiklìdz izgāju no solārija, meitenei ar jaunuzliktajiem nagiem tikai dota norāde atpelnīt nagus un iet tīrīt solāriju! Kas likās ļoti aizdomìgi, protams. Rezultātā tiku pie ādas pigmentācijas, ko izraisīja netīrais solārijs. Kaut kādā mērā pati vien esmu vainīga, protams. Bet ieteiktu ļoti uzmanīties :)

A Aleksejs_Garkalins 01.06.2018

Pipec, kāds stulbums. Ādas pigmentācija nevar būt no netīrīta solārija. Ādas pigmentāciju izraisa daudz citu faktoru, (tai skaitā, veselība) un nav atkarīgs no ta, tīrīts solārijs, vai nē. Pieversiet uzmanību savai veselībai, nevis uzreiz rakstiet sūdzību.