www.sudzibas.lv Pludmale Mūsu Pludmales klients ir zelta vērts!

Pludmale - Mūsu Pludmales klients ir zelta vērts!

Sveicināti ! nu šajā gadījumā man nav ne jausmas vai viltnieks ir solāriju salona Pludmale administrators kurš strādā pašā solārijā vai salons principā ... lai iegātātos klienta karti saloda darbiniece nu laipni bet katrā ziņā un daudz visādu info kas nu būs kad tā kliente karte man būs.. ok dārga nav nav ko.. jāņem.. bet nu cik nevilšus iespraucās darbinieces teksts ka 10 reize būs par velti solārijā kuru es pirkšu kad man būs klienta karte.. .. nu lūk.. protams kad man bija jau kāda 14 nevilšus atcerējos viedos vārdus bet kad pārjautāju salonā ar nu šadu baismīgo iespēju man atbildēja ka kur es esot rāvis tādas muļķības.. nnekad nekas tāds nav ne teikts ne stāstīts.. nu .es spriežu varbūt darbiniekiem kāds bonuss no pardotiem klientu karteem vai kā un pielej ausis..darbinieki ... pirms tam es ne visai bieži apmeklēju un arī tagad nē un nu varbūt doma bija ka es vienkārši palaidīšu gar ausīm ..kā tad viņa savu vārdu atceras .. jajautā.. nu tāda nepatikama vilšanās.. bija.. un šoreiz droši vien nav vainigs neviens bet gan vienkārši sviests uz maizes

Īss un kodolīgs sūdzības raksturojums, no paša Aigars3in1: "vienkārši sviests"

Aigars31 21.02.2017

loģiski ka sviests .. es nesaprotu .. cilvēki tak nedzīvo salmu būdās ar salmiem galvās .. visi nenodzeras un uz kautkādu analīzi tomēr ir spējīgi . nu vari jau zviegt.. itkā neesi maksājis par negaršīgu ūdeni no krāna... pašam tev filtri tur nestāv pa 500 eiro ? atdzelžojies

"loģiski ka sviests .." - labi, ka tomēr atzīsti
" es nesaprotu .." - tādu secinājumu var izdarīt ikviens, kurš lasījis Tavus murgus.
"cilvēki tak nedzīvo salmu būdās ar salmiem galvās .." - par tiem salmiem, es tomēr neesmu 100% pārliecināts. "visi nenodzeras" - jā, dažiem pat nav jādzer, pietiek ar salmiem
"un uz kautkādu analīzi tomēr ir spējīgi ." - nezinu vai pat padziļināta KT Tavā gadījumā būtu uz kaut ko spējīga.
"nu vari jau zviegt.." - šo nodarbi labāk atstāšu zirgiem. Tiem tā noteikti piestāv daudz labāk.
"itkā neesi maksājis par negaršīgu ūdeni no krāna..." - ja tādējādi, visas savas problēmas centies novelt uz ūdensvadu...
"pašam tev filtri tur nestāv pa 500 eiro ?" - attiecībā uz to, kas man stāv, kad, cikos, par cik, u.t.t. - noteikti nav Tava darīšana.
"atdzelžojies" - WTF? Kaut kāds buramvārds, kā: "abrakadabra","sastingsti"? Jeb varbūt Tavs paraksts, kā: "noskūtais", "labvēlis"? Lāsts ("nosprāgsti!" ,"sapūsti!"), tas nav, jo trūkst izsaukuma zīmes galā.

Aigars31 21.02.2017

tu manliekas vai škieti tikai tāds ekonomists kurš vārdus ne īpaši ekonomē .:)) . tu slēpies aiz savu vārdu maskas .. bet WTF cepuri nost !

"tu manliekas vai škieti tikai tāds ekonomists kurš vārdus ne īpaši ekonomē .:)) ." - mazliet paskaidrošu: ekonomists

A AnnaPanna 21.02.2017

Vai Jums jebkad var sanākt tāda sūdzība,kurā nebūtu 90% ūdens liešanas? Kārtējā sviestainā,bezjēdzīgā sūdzība. Ja jau neviens nav vainīgs,tad kāpēc apgrūtināt sevi lieku reizi un kaut ko rakstīt? Rakstiet arī,ka agrāk reti gājāt un tikpat reti arī tagad,tomēr tekstā parādās,ka esat solāriju apmeklējis jau 14 reizes. Cik pēc pieredzes varu teikt,tad tas ir ļoti daudz un sanāk pat bieži.

Aigars31 21.02.2017

nu varbūt anna . varbūt.. .:)) esat noslīkusi pārdomu ezerā tā lasu un laikam tie skaitīkļi ar tām bumbām jūs velk uz dibenu:)) 90 % tikai nedomājiet ceru ka sastāvat 90 procentus vai tur 70 no tā ūdens .. tāds absurds mums visiem tiek stāstīts... iziesim caur kafijas dzirnaviņām un tāds vistuves sūklis vien tik pilns būs no tās tabulas.. .. jā..nu nav bez šķidruma vairs nekur nekas.. kafijas automāti un pat mašīnā ir liekas dzesētājā...hmmm lūk esmu šur tur blondīne ar.. :) P es neteicu ka jūs . bet vispār.. ..skaitļiem šoreiz nav nozīme bet gan tam mīklas neatrisinājumam un faktam ka cilvēks ar visu to šļuru ir tik bezspēcigs un atmet ar roku ātri visām tām lietām.. un visi to izmanto jo paši vainīgi ka palaidās tikai izklaidēs un sapapa:)gaiļotas acis ir visiem ar to ideālo nākotni bez ascendentiem un to ka nav vērts.. nu ja neesi vērts tad neesi.. ! es esmu te un jūs te esat . mēs esam tā vērti.

A AnnaPanna 22.02.2017

Atkal viena liela bezjēdzīga ūdens liešana,kas no malas izskatās vienkārši pēc bla bla bla.

"esat noslīkusi pārdomu ezerā tā lasu" - ja vēl spētu saprast lasīto, +5 balles.
"un laikam tie skaitīkļi ar tām bumbām jūs velk uz dibenu:))" - un tikai mērces trauciņa vāks, ik pa brīdim izmet kādu vientuļu burbuli ...
"90 % tikai nedomājiet ceru ka sastāvat 90 procentus vai tur 70 no tā ūdens .. " - no tā ūdens, ko Tu tik nekaunīgi lej savos komentāros un sūdzībās, neskatoties uz to, ka 1/3 pasaules valda sausums!
"tāds absurds mums visiem tiek stāstīts..." - nē, nē, Aigars31, par 95% sastāv no urāna un 5% no kriptonīta.
"iziesim caur kafijas dzirnaviņām" - baidos, ka tev nāksies iet vienam, ne jau visi lieto tik spēcīgus preparātus.
"un tāds vistuves sūklis vien tik pilns būs no tās tabulas.. .." - atkal problēmas ar reizrēķina tabulu?
" jā..nu nav bez šķidruma vairs nekur nekas.. kafijas automāti un pat mašīnā ir liekas dzesētājā..." - varētu padomāt, ka esi piedzīvojis to laikus, kad šķidruma vēl nebija.
"hmmm lūk esmu šur tur blondīne ar.. :) P" - nezinu, ko esi izbalinājis un kāpēc, tavas perversijas noteikti nav saistošas šajā mājas lapā.
"skaitļiem šoreiz nav nozīme bet gan tam mīklas neatrisinājumam" - vairums, to mīklu jau sen ir atrisinājuši.
"un faktam ka cilvēks ar visu to šļuru ir tik bezspēcigs" - varbūt mazāk to šļuru lietot vajag.
"un atmet ar roku ātri visām tām lietām.. " - atmestu kājas un būtu miers.
"un visi to izmanto jo paši vainīgi ka palaidās tikai izklaidēs un sapapa:)gaiļotas acis ir visiem" - tiešām stipri tev tie preparāti...
"to ideālo nākotni bez ascendentiem un to ka nav vērts.." - ja turpināsi šādos daudzumos apdullināties, to nākotni noteikti nepiedzīvosi, nerunājot jau par "ascendentiem", vienalga kas tie tādi varētu būt.
"nu ja neesi vērts tad neesi.. !" - mazvērtības kompleksi?
"es esmu te un jūs te esat . " - nē, mēs noteikti neesam tur kur tu!
"mēs esam tā vērti." - kārtējais fatālisms.

Aigars31 22.02.2017

nu okej..! tāpat cieši un labi gulēt ikvienam ir svarīgāk par to ko tu te uzraksti.
nu tu vispār zodz manu tekstu priekš sava teksta..nu varbūt es drīkstu zīmju skaitu izskaitīt un kāds man
varētu teiksim tā ieskaitīt kādu eiro ? katrā ziņā tu centies paķert kādu ar savu pēdiņās individualitāti
bet nu piedod ja.. mani dvēselē tavs stils neaizķer
iedomājos es atstāju siltu kafijas tasi uz galda pus minūti
atgriežos un puses jau nav...

$mani dvēselē tavs stils neaizķer $ - varbūt tad kāda kravas mašīna aizķers