www.sudzibas.lv Platikati.lv/ Baumer Nevar saprast kā salikt siltumnīcu

Platikati.lv/ Baumer - Nevar saprast kā salikt siltumnīcu

Nopirku siltumnīcu klasika no polikarbonāta.
Viss būtu feini, sāku montēt, un jāatzīst, ka visa ģimene un vēl kaimiņus saucu palīgos, jo pēc grāmatiņas nevar saprast kā jāmontē durvis un kā jāiestrādā blīves gumija. Sākumā domāju, ka es tikai viens nesaprotu kā visu to salikt kopā.
Beigās uzrakstīju e pastu pārdevējiem, bet tie jau kā 2 mēnešus nevar atbildēt. Vispār iesaku pirms nopirkt polikarbonāta siltumnīcas, izpētiet kā tās varēs salikt.
Jo kad esi nopircis, pārdevējam jau vienalga. Kā man gadījās ar Sia Baumera (www.plastikati.lv) darboņiem.

E Edgars 19.06.2019

Labdien! Ņemot vērā Jūsu aizrautību ražot ierakstus šai vietnē, zūd jebkāds ticamības moments šim ierakstam.
1. Mēs atbildam uz visiem e-pastiem, siltumnīcu sezonas laikā, iespējams, dienu vēlāk, bet atbildam.
2. Tālruņa pakalpojumi arī ir pieejami
3. Mēs nekad neatsakam padomu siltumnīcas montāžai (arī ārpus darba laika), jo šo siltumnīcu montāžu pārzinam līdz niansēm.
4. Šādas siltumnīcas Latvijā ir uzstādītas simtiem, ja ne tūkstošiem, no kurām 90% gadījumos tās montē pašu spēkiem - PĒC INSTRUKCIJAS.

SIA Baumera, Edgars