Planēta L Nīgales

Reiz ar vīru iegriezāmies veikalā ''Planēta L'' Nīcgales ielā, lai steidzīgā kārtā nopirktu dāvanai gludekli. Gludekli bijām jau izvēlējušies un gaidījām blakus kasei, lai samaksātu par pirkumu. Diemžēl uzmanību no pārdevēja puses nesagaidījām, jo viņš runāja pa telefonu. Atļāvos pajautāt vai varam iegādāties gludekli un saņēmu galvas mājienu.Taču saruna pa tel. turpinājās.Tās laikā dzirdēju cik saņem pārdevējs šajā vekalā + % no pārdotā. Potenciālais darbinieks droši vien nenojauta, ka tie ir tik nenozīmīgi( ar viņu notika saruna),ka var ļaut klientam ''drusku pagaidīt''. Beidzot tika nosaukta summa apmaksai, bet ak vai- kartes šai vekalā nepieņem! Atbilde uz jautājumu par uzlīmēm logā- neiet aparāts.Pirms brīža norēķinājos Rimi Minska. Viss gāja.

A awds 05.12.2006

Jaa, es ari biju Planetaa L, tikai Krasta. Es gaidiju kamer pardevejs pie manis atnaaks kaadas 15 min. Vins tur plapaja ar kaut kaadu darbinieku. Uzprasiiju driz vins atnaaks pie savas letes-jaa, ja-tas idins teica. Kaa jau teicu, pec 15 min panemu un aizgaaju no turienes. Taa bija 1. un pedejaa reize, kad es tur ciemojos. Ari taads iespaids, ka vini tur taupa uz visu-grida no kaut kaada kartona, apgaismojums tik vaajs, ka gandriiz pustumsaa tur jaaiet, ari nepakurina tik labi kaa RIMI vai Maximaa. Leets veikals-"leeta" apkalposana-suudigas preces(pec citiem komentariem)!