PIZZA BAR SIA - .......

Labdien!

04.09.14 Es uzsāku darba attiecības uzņēmumā PIZZA BAR, kas atrodās LIDOSTĀ RĪGA.
Kad stājos darbā man lika parakstīt "rīkojumu" ar kuru Es darbā esmu no nākošās dienas 05.09.14, bet reāli darbā biju jau 04.09.14. Darba līgums man tika iedots pēc 10 dienām aizbildinoties ar to, ka viņiem esot bijušas "tehniskas problēmas".
Lai gan, kad saņēmu darba līgumu - līgumā ir ierakstīts, ka samaksa par darbu tiek veikta katra mēneša 10 datumā . par nostrādāto laiku no 04.09.14-09.09.14 samaksāts man netika. Darbā stājoties netika arī prasīts OVP, kas manuprāt liek domāt, ka šis uzņēmums nodarbojās ar nelikumībām un ciniski izturās pret saviem darbiniekiem.

E Ewian 24.09.2014

Vispār, kas attiecas uz algu, viss ir pareizi, jo 10.datumā tiek izmaksāta alga par ieprieksējo mēnesi, nevis tekošo. Protams, ja tiek izbeigtas darba attiecības, tad samaksa pienākas par reāli nostrādātajām dienām.