www.sudzibas.lv Pirts Telpas Atbaidoša attieksme pret klientiem

Pirts Telpas - Atbaidoša attieksme pret klientiem

Vēlējos noīrēt plašas telpas Rīgas centrā savas dzimšanas dienas svinībām.Zvanot uz norādīto tel.nr.26313812 un lūdzot izrādīt man telpas, no sākumasaruna bija mierīga, sieviete man atbildēja, ka šodien nevarot izrādīt telpas, par cik dodoties atpūtā ārpus Rīgas un telpas neesot sakoptas, uz ko atbildēju, ka varam tikties vakarā un par telpu sakopšanu var neuztraukties, jo interesē pašu telpu plašums un izkārtojums, tīri vizuāli, lai var plānot telpu dekorācijas un viesu pieņemšanu. Uz ko tika saņemta neadekvāta atbilde un rupja attieksme, apgalvojot, ka netaisās plēst bikses, lai izrādītu telpas. Nevēlējos ilgāk uzklausīt visādas replikas, pārtraucu zvanu.Pēc pāris dienām nolēmu aizrakstīt e-pastu [slēpt]@inbox.lv), ar nožēlu,ka viņiem klienti nav pirmā vietā un saņemt kaut vienu izskaidrošu atbildi, kāpēc viņu attieksme ir tik brutāla. Uz ko saņēmu izsmeļošu atbildi:"Labi, ka Jūsu attieksme bija uzdevuma augstumos!Paldies, es savus klientus cienu, tāpat kā es cienu sevi un savu darbu - par telpu apskati puses vienojas, nevis kāds pasaules brīnums norāda, kad telpas būtu jāparāda - idiotu dēļ ar galvu skriet sienā netaisos! "Lūk tā, spriežat paši vai vēlaties šādu attieksmi.

K