www.sudzibas.lv Pirts krāpnieki

Pirts - krāpnieki

Izlasīju sludinājumu ss.lv par pirti, sludinājumā teikts, ka pirti izīrēt var no 8 līdz 20 eiro stundā, ar visu baseinu un banketu zāli. man bija nepieciešams tikai baseins un zāle uz 2 stundām, no 11 līdz 13 dienā. Kad pirmo reizi zvanīju, saimnieks teica, ka ņems 25 eiro stundā, uz manu jautājumu, kāpēc tik dārgi, jo sludinājumā rakstīts no 8 eiro AR pirti, bet te pat pirts nav vajadzīga, teica "Tāpēc". Beigu beigās pieprasīja vēl 15 eiro par !!!! ūdens uzsildīšanu baseinā!!!Pie tam vēl nokavēja sarunāto laiku. Nekad nekad nekad nezvaniet uz turieni un neizmantojiet krapnieku pakalpojumus!

Ontūns 04.09.2014

Droši vien tajā baseinā īpašnieks pačurāja, tāpēc arī pieprasīja augstāku samaksu.