www.sudzibas.lv Pirts Jūrmalā Briesmīga attieksme

Pirts Jūrmalā - Briesmīga attieksme

kādā sestdienas vakarā izīrējām pirti Mellužos(Jūrmalā).telpas apmierināja, par cenu vienojāmies, it kā viss kārtībā. bija runāts ka paliksim otrā dienā līdz 14.00. no rīta piecēlos tā agrāk-visu it kā nokārtoju-lai nepaliek baigais bardaks.savācām mantiņas un taisījāmies prom. pēkšņi ieskrien "saimnieces"(jau neapmierinātas).visu izlūr tā neuzticīgi un kaut ko sāk murmināt, ka tādi cūkas nekad te nav bijuši. visas viņu krutās glāzes(tās ko var dabūt rimi par brīvu par uzlīmēm) esot saplēstas, šķīvji ar esot 2 palikuši tik no 6iem, pods esot piedirsts, dīvāns, miskaste, galds salauzti. labi, es piekrītu 2 lētās glāzes mums saplīsa, bet nu sorry, ja man sāk uzskaitīt visu, kas tur it kā salauzts..ballīte bija salīdzinoši mierīga-visi pieauguši cilvēki kā nekā. šķivjus vispār mēs nelietojām! mums pat somas pārbaudīja-vai neesam tos šķīvjus paņēmuši līdz. izraka visu miskasti, lai pārbaudītu vai nav trauku lauskas. un TĀDAS meitenes te nekad nav bijušas. ?? jautāju-ko jūs ar to gribējāt teikt, kā nekā personīgs apvainojums. šī sāk bļaut atkal par piedirstiem podiem utt. kas man tur trauki(tikai glāzes) un grīdas bija jāmazgā un podi jāberž? par ko tad es maksāju?? laikam par to lai mani apvainotu. nevienam neiesaku tur iet-TĀDA attieksme nekur nav redzēta. kā vispār var atļauties tā izturēties pret klientiem. maksājām par nakti 160ls un tā nav nekāda mazā nauda.

Z

J Jolkins 22.04.2009

Vajadzēja piedirst dīvānu, saplēst podu un pievemt glāzes, ja jau brauc virsū tad vismaz pa tēmu:):):)Un paprasīt stingrās uzskaites kvīti, jebšu čeku arzīmogu:)Tad jau pati saimniece būtu apdirsusies turpat...

S stop 29.06.2009

Varbūt tomēr īrējāt pirti, nevis izīrējāt?

R Ritvars 23.10.2010

Milzīgs paldies si raksta autoram. tiesi sobrid biju laikam to pasu pirti sarunajis jo cena ta pati un saimniece ari ir sieviete. ta ka laikam atteiksos.

P priekulisandris 25.03.2012

Nu ne jau no zila gaisa cilvēks paliek dusmīgs, kaut kā neticās, ka nekas no tā uzskaitītā nebija jūsu darīts! :D Vnk. daudziem liekas, ka ja īrē pirti, tad var atļauties darīt visu, kas vien ienāk prātā.