PIRMS KĀDU APSŪDZI, ATCERIES!!! - KRIMINĀLATBILDĪBA

Krimināllikuma 158.pants noteic: „Par tīšu goda aizskaršanu vai neslavas celšanu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz vienam gadam vai ar arestu, vai ar piespiedu dabu, vai ar naudas sodu līdz trīsdesmit minimālajām mēnešalgām.”

N

A aramiss 03.02.2014

un ko Tu āzi ar šo gribēji teikt?

B biručella80 04.02.2014

intresanti, sis mans bedas atstasts, mana mazmeita dzivo anglija, riga pieder dzivoklis, kur notika avarija, nopluda udens, tikam iesudzetas tiesa, taka man ir mazmeitas ģeneral pilvara noligu advokatu Normundu Dinsbergu, lai parstav musu intereses tiesa, pirma tiesu instance lema mums par labu, advokats dinsbergs piedalijas, citusais spriedumu parsudzeja, samaksaju atkal dinsbergam lai turpina parstavet tiesa, otru procesu zaudejam, ka velak izradijas advokats, nebija uz tiesu ieradies?????? vfrsos ar iesniegumu advokatu padome lai izskata kolega ricibu sanemu sadu atbildi, ta jau ir varna varnai aci neknabs... interesanti visur mana ģeneral pilvara dereja, lai noligtu advokatu, lai veiktu maksajumus advokatam, lai sanemtu tiesas materialus, ka ari arhiva sanemu zinas par procesu, bet lai uzrakstitu iesniegumu ne???? ta nu iznaca versos pie advokata pec palidzibas, nu jacinas ar pasu advokatu, , , seit rakstu jo visu laiku tieku dzesta, un cik saprotu sis vestijums domats man, kas tik nau japiedzivo savos 80