Pirmais Baltijas kanāls - Naida kurināšana

Nupat 27.05.2011., noskatījos PBK pāraidi "Jestj mnjenije", krievu un ēbrēju pretnostatīšanu latviešiem nekā savādāk kā par neslēptu naida kurināšanu nosaukt nevar.
Vai tad viņiem nemaz negribas dzīvot mierā ?!
Kad tas vienreiz beigsies.

E

J Jestj 27.05.2011

Starp citu, šis raidījums "Есть мнение" ir ļoti aktuāls un ieteiktu paskatīties arī naciķiem! Tā vismaz jūs zinātu kā par jums smejas pasaulē!

B bleks 28.05.2011

...nu žīdiem nekad nav patikuši latvieši, tamdēļ viņiem ir tāds naids pret Latviju un latviešu tautu.Bet prom braukt arī žīdi nevēlas, jo labi zina ka nekur labāk nebūs kā šeit!!!

N None 13.06.2011

Tas beigsies, kad Jūs, latviesi, vienreiz atzisiet, ka apčakarējat visus krievus 1991. gadā!

P pole 05.12.2011

Aizver muti None un tinies uz savu smirdigo krieviju, savac ari visus krieviski runajoshos kropljus sev lidzi!