Pirmā autoskola - Špehts

Šeit visa apmāciiba notiek viszemākajā limeni - gan teorija, gan braukšana.
Galiigi garām autoskola un par instruktoru (arī autoskolas īpašnieku)vsp nerunāsim...tas, ka vins tur kko pamuld nenozīme, ka kko var iemācīties!!Visu to laiku, ko biju braukusi ar vinu nebiju ne reizi dzirdejusi kko sakarīgu - mužīga tēma vienmēr bija viņš un viņa problēmas(ar ''sievu'', mocīšiem utt...) :D Macibu nodarbību laikā tikai viņš bija epicentrs, un nekas vairs neintereseja.
Kas attiecas uz mašinu - ta neatbilst kartigai macibu masinai...
Kursantiem mūždien jāosta smacigais cigaresu gaiss ko šis piepīpē.
Braukšana par vina darisanam protams, ir daudz svarigaka kā kursantu mācīšana.Piecas stundas vari nosedet masina, tikai braucot pa vina darisanam, a tolkas ta nekādas.Tas ka citi nokave vina del autobusu tas vinu nu nemaz nesatrauc, bet 20 ls tik un taa nokāš.
Jānis Špehts novilcina laiku, lai tu pēc iespējas ilgāk netiktu uz CSDD eksāmenu. Braukšanas pie Špehta tiek biežāk atceltas nekā tās notiek.Apmācību karti varbūt dabūsiet redzēt pirms valsts eksāmena (ja pietiks pacietības mācīties).Ļoti negatīvs, namāk iemaacīt, viņa dēļ daudzi pametuši skolu! Viņa statistika nav spīdoša arī CSDD lapā.Neiesaku iet pie vinja uz autoskolu-zaudeets laiks un nauda!

I Indra 19.08.2009

Visur kur izskan vārds Janis Spehts pakaļ velkas tikai mēsli vien!Neiesaku nevienam iet macities pie vina, izmetisiet lieki tikai naudu kā ari izteresiet savu laiku...Kāds varbut nepiekrit teiktajiem apgalvojumiem, bet tas ir dzirdets jau no pārāk daudz cilvekiem - tikai negativas atsauksmes!

A Agnese 21.09.2009

IESAKU ŠPEHTU!

Mācījos pie špehta pirms pusotra gada. Es pilnībā nepiekrītu tam, par ko autors sūdzējies, lai gan no otras puses - tas ir ļoti atkarīgs no paša cilvēka, kas apgūst braukšanu.
Man bija 18 gadi. Es katru reizi uz braukšanu gāju ar prieku, atšķirībā no tā, ka citi braukšanas intruktori Limbažos ir gados vecāki, nopietni, skarbi, neinteresanti un konservatīvi. Tas, ka viņš stāsta, kā viņam dzīvē iet, ir normāli. Bet, ja viņam pretī sēž cilvēks, kurš ir bikls, kautrīgs un kritis uz mutes, tad gan varētu būt pagrūtāk, jo uz melno humoru ir jāprot atbildēt.
Kas mašīnai vainas? (es tiešām nesaprotu..)
Un par to pīpēšanu ir tā, ka viņš katram pajautā, vai ir kas iebilstams pret to, ka viņš smēķē. Ar mani toreiz kopā bieži brauca grūtniece, viņš viņu respektēja un nekad nesmēķēja viņas klātbūtnē.
Savās braukšanas reizēs nekad nepiedzīvoju tā teikt "braukšanu pa viņa darīšanām".
Viņa mācīšanas metodes pilnībā saskanēja ar to, ko es sagaidīju no instruktora.
Par to, ka viņš vilcina laiku līdz eksāmenam - tās ir pilnīgas muļķības. Viss ir atkarīgs no tā, cik labi esi apguvis. (Es noliku gan teoriju, gan braukšanu ar pirmo reizi)

I Ieva 22.09.2009

Nu, LOL..Tu pie Spehta mācījies pirms..iegaumē PIRMS PUS OTRA GADA, tagad laiks ir pagājis un viss ir mainijies.Atkarigs ir netikai no paša cilvēka, bet diemžēl ari no paša instruktora, kā viņš nodarbības pasniedz.Un vins nodarbibas pasniedz ne tik laba nozime, ir jau jautri pie vina, un var reizem ari pasmieties, bet nu okey, visam ir jābūt savās robežās.Smiekli un joki pat ir dažkārt aizgājuši tik tālu, ka vnk tiek aizskarta cilvēka pašcieņa, es jokus saprotu, pec dabas pati esmu visai jautrs cilvēks, bet nu bija tādas lietas ko es nesapratu un briiziem neuztvēru kā joku.Neesmu ari uz mutes kritusi, un uz vina jokiem vienmer esmu spejusi atbildet.HELLO, bet mes atrodamies tomēr autoskolā nevis kadā humora šovā..un pret tādām lietām ir jāizturas nopietni!!
Beigās jau no musu grupas neviens viņu neņēma par pilnu, jo nesapratām vai vins saka taisnibu vai kārtējo reizi tikai jokojās...Tad, nu spried pati.
Varbut tad, kad tu brauci masiina vel bija tirra, jauna un svaiga, bet tagad vnk pat braukt kauns, aizmugure visi stikli netiri ar dubliem nošļakstījušies, viss čīkst un grab, pat logu tiritaji priekšā nestrādāja, un nebija tādas vieniigas reizes.
Un starp citu, par smēķēšanu tagad ir tā, ka vins pat nepajauta'''Vai kkas ir iebilstams pret to''!Tik smeke vienā laidā, un vinam pie vienas vietas vai tev ir slikti utt..Un logiski, ka vins nesmekes grutnieces klātbutne, bet pie parejiem gan.
Nu tas ir Tu nepiedzioji vina darisanas, bet mes gan...tas sāka jau klut par vina ieradumu, un tas atkārtojās visai bieži.
1.jau saksim ar to, ka vins pat cilvekus palaiz nesagatavotus uz eksamenu, kā esi nobraucis savas visas vajadzigās reizes tā arī viss pazūdi..tad nebriinisimies kadēl tik daudz tautu masas krit laukā eksāmenos.
2.Kur tu esi redzejusi, ka figuras māca kkādā čuhņā, vai stavietu laukumā?!Kā mietiņus vins izmanto slotas kātus.Pie tam vēl pats nepareizi nomēra, ka nemaz nevar iebraukt.

M Miks 27.09.2009

Psc, Agnese a moš viņš tevi apmierināja, ka esi tada stava sajusma par vinu :D Vins man ir stastijis braucienu laikos tadas lietas, ka vins savus kursantus tiesi meitenes medzot ari izmantot.Laikam jau tu busi bijis tas gadijums, parak augstas domās esi par vinu.Ta nebūt nav tā ka tu saki, viss ir pilnigi pretēji

D Didzis 12.11.2009

Nu nezinu ko jus te visi murgojat Shpehts ir normals instruktors, censhas dabuut tevi pee iespeejas aatraak uz eksameniem.Mani piemeeram vinjsh palaida aatraak uz eksi man pat nebijaa izbrauktas tas 14 obligataas stundas un man jau ir tiesiibas kabataa.Tiesibas noliku diezgan atri.

E Eseseseseseseses 12.11.2009

'pirmaa' autoskola? nu vispaar parasti jau ir pirmaa un vieniigaa, saada tipa iestaade nemeedz buut 'otraa' un 'tresaa'...

un, godigi sakot, uzskatu, ka, ja arii instruktoram ir tieksme neprofesionaali attiekties pret savu darbu (maaciibu stundas laikaa smeekjeet, braukaleet pa savaam dariisanaam, verbaali aizskart kursantus), tad taa ir tikai pasu brauceeju vaina un nespeeja nolikt to pidrikji pie vietas. man pavasarii buus jaapaarliek tiesiibas un tici man, ne instruktors spehts, ne ari kaads cits neko taadu pret mani neatlausies...

A Anda 23.11.2009

C'mon, es eju mācīties braukt, nevis tur kasīties ar instuktoru-Savus nervus labāk bojāju kur citur. Tas NAV NORMĀLI ja tavs instruktors smēķē, nepaprasot atļauju, 'liek braukt pa savām darīšanām un nepārtraukti vārās. Pamēģiniet tikai viņam kautko aizrādīt, tad jūs ilgi uz eksāmenu netiksiet. Vai arī ja iesiet sūdzēties, jūs uz eksāmenu vispār netiksiet, nepametot šo autoskolu.

Z Zane 12.01.2010

No vienas puses jau ir slikti ja mašīnā braukšanas laikā ir kapa klusums, tas jau arī nav normāli, ka instruktors neko nerunā/nestāsta...uskatu, ka vinam jārunā ar kursantu nepārtraukti, amn piem., nepatatik ja neko nestāsta, reizem jau var atlauties paplapat nepar tēmu, bet nu ne jau visu laiku!!:) Domjaju, ka kursantu attieksmei ari ir liela nozīme, ka viini attiecas pret brauksanu un instruktoru, ja busi vienmer tads sabozies un pat nepajautasi ''kā vinam iet utt'' tad ari vins bus tik pat igns ka TU...vajag macet nodibinat kontaktu un viss jau buss ok ;)

E Evelina 17.02.2010

Cik cilvēku, tik viedokļu. Man patika mācīties, jo vienmēr bija interesanti un jautri. Citam traucē tie stāstiņi utt... Bet mani tracina klusums, tad sāku nervozēt un domāt, vai braucu pareizi vai nē... Jānis tikai smejas un viss ok, jutos brīvi. Ja ko izdarīju ne tā, Jānis vienmēr paskaidroja un lika braukt to vietu tik ilgi, kamēr juta, ka saprotu.. Par to vien viņam bonuss, jo reti kuram ir tāda pacietība..
Par to braukšanu savās darīšanās... Man nav gadījies... Taču tam nebūtu nozīmes, jo man taču jāmāk braukt pa jebkuru ceļu, ne tā??
Par mašīnas tīrību pat neko nemāku teikt, es nācu braukt... pat nepievērsu uzmanību.. Dažam labam ir vēl trakāka.. Nesaprotu, kā tas var ietekmēt braukšanu?!
Par smēķēšanu... nu ir jau traki, bet labāk, lai instruktors uzpīpē, noņem stresu, ko es radu ar savu nemākulīgo braukšanu.. Ai, vienglāk visu vajag uztvert.. Ar humoru!!! Tas taču tāds mazs posmiņš dzīvē.
Katram jau neizpatikt un jāatrod tieši savs instruktors.

Z zita 25.08.2011

Jā, jā tik smejas un smejas... tāpēc jau neko iemācīties pie viņa nevarēja, jo viņš smējās visu laiku :D brīnums kā eksāmenu noliki. Protams, ka nevienam klusums nepatīk es arī esmu pļāpa, bet nu reizēm jau var paklusēt uz nerviem tak krīt. Kā tad tu vispār saprati vai pareizi vispār brauc, ja jau šis smējās. Es uzreiz pēc pāris reizēm sev citu instruktoru nomainīju, sapratu ka pie šitā nekas labs nebūs, bet nu jau pāris gadiņi pagājuši kā šis murgs ir aiz muguras. Nu ietekmēt tā miskaste jau var, nav patīkami tādā braukt, bet nu...Vispār jau mašīna pati par sevi bija diezgan trakā stāvoklī, varēja redzēt ka riktīgi jau nobraukāta, bet nu par to vajadzēja domāt viņam.
Eksāmens jau tomēr Valmierā jāliek, protams, nav slikti ja brauc arī citur, tomēr ja tas atkārtojas vairākas reizes pēc kārtas, tas jau arī nav normāli.
Nu lai jau pīpē cilvēks, bet viņš par traku - vienu pēc otras, un pēc braukšanas drēbes jāmazgā jo visas tā piesūkušās bija.

E Edgars 22.04.2016

Mācījos B kategoriju Drošības saliņā. Saprotams līgums un viss notika kā līgumā rakstīts. Par samaksāto naudu vienmēr bija kvīts. Viņiem ir arī auto ar "automātu".