Pirelli Key Point - Maldināšana

Pirku jaunas vissezonas riepas ar montāžu. Parastas, priekš tautas (līdz 50 eur gabalā) no http://www.pkp.lv.
Uzrakstīju servisam e-pastu, lai nosūta piedāvājumu par riepām un cenām. Saņēmu telefona zvanu no servisa, kur man telefoniski piedāvāja riepu ražotāju un cenu. Es viņu mājas lapā jau iepriekš apskatījos piedāvājumu un ražotājus. Telefoniski nosauca zīmolu un es izvēlējos pēc iepriekšējās pieredzes, pie tam, tam bija laba Cena. Visbeidzot, kad apskatījos uz uzmontētām riepām, tur bija cits zīmols:) ķīniešu, par to pašu cenu kā mājas lapā. Nevar piesieties:)

vēlos brīdināt pārējos. Nekad nesāciet montēt riepas nepārliecinoties kādas riepas un kāds zīmols tiks likts, lai iepriekš apstiprina arī e-pastiski:) būs vieglāk viņus pamācīt.
Žēl, niju ilggadējs šī uzņēmuma klients un n-tos gadus liku vecas riepas glabātuvē, izmantoju viņu pakalpojumus. Tagad izskatās pienācis laiks maiņai:)

08.05.2020