Pirelli Key Point - Krāpšana

Pirelly, Maskavas ielas darbnīcā biju uzmontēt un nobalansēt vasaras riepas savam auto. Biju nopircis atlaižu kuponus caur ZiZu.lv, jo domāju ka būs lētāk. Smagi kļūdījos, kopējais rēķins sanāca 40 eur. Biju izdomājis ka lai pie reizes pārbauda balansējumu ziemas riepu komplektam. Sapratu ka to kupons nesedz maksāšu pats pilnu cenu. Aizbraucot mājās sapratu ka esmu apkrāpts- ziemas riepu komplektam bija paņemta nauda itkā par 17 collu diskiem,bet man ir 16 collu,bez tam bija minēts kaut kāds pilnais cikls-kaut arī man riepas nebij ne jāskrūvē nost ne klāt pie auto. Uzrakstīju sliktu atsauksmi caur zizu.lv. Man uzreiz atzvanīja servisa meistars un teica ka kļūdījies par 6 eiro un neatceros cik centiem,lai brauc -naudu atgriezīšot. Ierasties nevarēju,jo tas ir talu un nav laika,Sāku komunicēt ar viņu klientu speciālistu. Nu jau parrēķins bija sadilis līdz 4,40.
Nu labi,uzrakstīju iesniegumu lai pārsūta izkrāpto naudu uz ziedot.lv. Viņi atbild ka no uzņēmuma konta to nevar veikt,Uzrakstīju iesniegumu lai ieskaita mana kontā, bet nu jau pagāja divas nedēļas -bet naudas kā nav tā nav.
Nauda jau nav liela, bet man liekas, ka šajā iestādē tā ir norma-šo to pierakstīt klāt un es neesmu vienīgais apkrāptais. Cerams ka izkrāptā nauda aiziet uz strādnieku algām,pieļauju ka viņi labi nopelna,jo tie tiešām ir labi speci. Sarūgtina arī tas ,ka viņi ziemas riepas nobalansēja ar uzsitamajiem atsvariem norāžot lakojumu lietajiem diskiem,kaut ari savā standartvēstulē bija apgalvojuši ,ka lietajiem diskiem liek tikai līmējamos atsvarus,tatad vel tur ietaupa. Cikreiz braukšu uz Čiekurkalna servisu-,tur bez visiem kuponiem paliktu vēl nauda priekš 0,7 bonopartes.