www.sudzibas.lv Pirelli Key Point Akumulators/Sia Latakko

Pirelli Key Point - Akumulators/Sia Latakko

Nopirku akiti gadu un 11 menesus atpakla gross auto zemzaru iela 3 par 33. 68 ar atlaidi. Te peksni ceturdien 10. 11. 2011 no rita vel vareju pieskils autamasinu, bet tai pasa diena vakara vairak nevareju piedarbinat auto. Un tas atkartojas ar piekdien. Piekdien vakara aizbraucu pie sava mehanika kuram ir auto elektrika diploms. Pateica ka ir problemas ar akiti nevis masinu. Tad es aizbraucu uz grosu un mani aizsutija uz latakko maza nometnu iela 33. Aizbraucu sodien 14. 11. 11 un man elektrikis kurs nevar normali izskaidrot kas pa vainu uzreiz novela vainu uz auto kuram ir bojats starteris un generators. Un pat nepiedavaja variantus ko lietas laba var darit. Nebrauciet uz turieni pie elektrika kuram pat nau diploma vai pat sertifikata darbam...

E

G gri 14.11.2011

Uz grosu mēs jau sen nebraucam, neuztraucies, arī esam izmācīti ar viņu attieksmi un lietotajiem aķīšiem.

J jurisdab 13.12.2013

pareizi ir jāraksta Piektdiena, ar t- burtu pa vidu. bet paldies par info. tuuliit brauksim uz M. Nometņu ielu ciemos !