www.sudzibas.lv Pipars bistro Ļoti slimta, nepieklājīga apkalpošana

Pipars Bistro - Ļoti slimta, nepieklājīga apkalpošana

Lūdzu izskatiet savas darbinieces atbilstību strādājot apkalpošanas sfērā kafe Pipars t/c Rīga Plaza. Vairs uz šo iestādi ēst nenāksim, jo mēs regulāri šeit nākam ar bērniem, bet kā izrādās, bērni šeit nav gaidīti. Šī kundze gados, ar tumšiem īsiem matiem jau vairākas reizes izrādīja nepatiku pret pircējiem, jo lūk, uzreiz nepateicu, ka katrs gaļasgabals jāliek uz atsevišķa šķīvja. Tad sekoja aizrādījumi 4 gadīgam bērnam, lai nelaužot, tikai nesapratu ko. Vai tiešām bērnu mantiņa, kas nolika kases aparātam priekšā, nav paredzēta bērnam, bet kasierei? Pie kam, ēdiens bija galīgi auksts.
Ar cieņu jūsu patstāvīgā apmeklētāja Gunda Ozoliņa, epasts [slēpt]@inbox.lv

R razors 22.11.2018

Pie Pipara kas Plazā, pusdienlaikā stāv rinda, apkalpo tur ātri un bez problēmām. Var pastrīdēties par cenām,bet pārējais ir līmenī. Tāpēc tur cilvēki arī iegriežas. Ja pati nemāki savas vēlmes formulēt nevaino pārdevēju. Viņa nevar uzminēt uz cik šķīvjiem ko gribi. Ja nevari iemācīt saviem mežoņiem normāli uzvesties-sēdi ar viņiem mājās.

G Gunda Ozolina 23.11.2018

Nu re, te jau skaidri lasāms, kas to raksta dēvējot sevi par razoru. Tikai palūgšu - nesaukt citus savā vārdā,ja esi attapīga, sapratīsi, ko ar to gribu teikt. Jā, līdz šim man arī šitāda mežone nebija trāpījusies, tāpēc te bieži iegriezos. Un jāsmejas, kurā ēstuvē Rīgā nav rindas- pusdienlaikā?! Tu , laikam, gan esi augstās domās! Šo sarunu dzirdēja daudzi apmeklētāji, kas bija tuvumā, jo tur ir daudz ātrās ēdināšanas uzņēmumi un visi brīnījās par tādu attieksmi. Kur skatās PVD, ja ēstuvē stāv mantiņas, kas nav paredzētas ēšanai?

K Kristine Panko 23.11.2018

Šī nav pirmā sūdzība. Ieteiktu PIPARS BISTRO pie nožogojuma izlikt zīmi "Ar bērniem neapkalpojam" un histēriskās pārdevējas ( ar neapmierinātu personiso dzīvi) atstāt pie zupas katliem. Klientiem nav jāgāž virsū personīgā miskaste!

G Gunda Ozolina 23.11.2018

Pareizi teikts, pipara darbiniece nesaprot , ko nozīmē apkalojošā sfēra! Man, par savu atstāto naudu, vēl viņas žults ir jāsaņem!

Iesaku abām dzemdēm iemācīties gatavot ēst, nevis lielīties, kurai dzemde platāka! Citādi vēl ņems un izvārīs tajā zupas katlā. Parazītiski radījumi, kas uzskata, ka viņu pāris eiro ir neaizstājami.