Pipars Bistro kafejnīca - Tarps

Šodien aizgājām uz Bistro Piparu audēju iela, nopirkam svaigos salātus ar gaļu, ka rezultātā salātos bija "patīkams" pārsteigums, tajos tika atrasts tārps. Protams atgrieztos atpakaļ, man tika atdota nauda, bet viennozīmīgi tā bija pēdējā reize kad tur pusdienojam. Sanāk kā salatlapas netiek mazgātas, vienkārši samests viss kopā, un uztaisīts. No manas puses tas liekas drausmīgi, u n nepieļaujami. !!!

S Sergej Sergeevic 02.08.2016

ar gaļu :)

L Laia 02.08.2016

Gaļa tika bonusā. ????

Salāti bija ar gaļu, bet vai bija minēts ar kādu? Gaļa paliek gaļa. Un ja sanāk, ka salāti netiek mazgāti, tad tikpat labi sanāk, ka paēdi par brīvu.
P.S. Jūrmalā savulaik uzdarbojās dāmīte, kas staigāja pa kafejnīcām ar suņa spalvām salvetē, paēda, piemeta pie ēdiena un tad taisīja traci.

Tā gan ir redze!!!

L Laia 02.08.2016

Salāti bija "svaigie" tajos nebija paredzēts būt gaļai,augšā bišķi kļūdaini uzrakstīju.Paēdi par brīvu?! Tiešām,paldies paēdu,tā kad vairs tur ēst negribēsies.

S Santa Santa 11.06.2017
Higiena

Šodien pusdienoju Vecrīgas Piparā. Sāk rasties ideja ņemt savus ēdamrīkus līdzi, jo visi pieejamie netīri. Un personālam pilnīgi nospļauties. Kaut vai ēd ar rokām.