www.sudzibas.lv „Pinku Nams" Bērnu frizētava Slikta attieksme pret klientiem

„Pinku Nams" Bērnu frizētava - Slikta attieksme pret klientiem

Mums ir pat grūti aprakstīt to vilšanos, ko piedzīvojām ierodoties uz vizīti “Pinku Namā”. Frizēt mūsu dēlu bija norīkots frizieris vārdā ivo, kurš jau no paša sākuma pret mums izrādīja klaju necieņu un nevērību. Runājot konkrēti, viss sākās ar nesaprotamu jautājumu, vai mūsu puikam vispār patīkot viņa matu sakārtojums un vai viņam vispār "esot vajadzīga šāda tipa meiteņu frizūra"? ! Zēnam ir 8 gadi un frizūra viņam ir tāda pat kā lielākajai daļai viņa vecuma zēnu, tādēļ sākotnēji šo repliku uztvērām kā humoru un domājām, ka tas ir pēdējais neadekvātais jautājums no friziera ivo puses. Diemžēl, ar to nekas nebeidzās un sākās vienkārša ņirgāšanās, - zēnam tika vaicāts, vai tad "viņam negriboties nokrāsot matus rozā krāsā, ja jau viņam patīkot tādas meiteniskas frizūras? ", turklāt visas matu frizēšanas laikā zēnam tika rupji norādīts kā sēdēt, kā klusēt un kā negrozīties. Jebkura vismazākā zēna kustība krēslā izsauca friziera nervozu aizrādījumu un prasību nekustēties.
Esam pārliecināti, ka frizieris ar tāda līmeņa kultūru un attieksmi pret klientiem, jo īpaši, bērniem, noteikti nav cienīgs strādāt augsta līmeņa matu kopšanas salonā un noteikti būtu jātur lādiņa šāviena attālumā no bērniem.

J