www.sudzibas.lv Pils Baltā aptieka Lieliska farmaceite

Pils Baltā aptieka - Lieliska farmaceite

Vienmēr priecājos par labiem speciālistiem apkalpojošā sfērā, jo īpaši tā ir veselības nozare. Tāpēc vēlos sadalīties savā priekā. Līdz šim es iepirkos dažādās Jelgavas aptiekās un pieredze bija dažāda. Beidzot atradu savu farmaceiti, kura ir ļoti zinoša, inteliģenta un laipna. Šo jauko farmaceiti sauc Irīna. Tā ir aptieka pilsētas poliklīnikā, kur bieži ir rindas, bet pie Irīnas rindā cilvēki vienmēr pacietīgi, jo ir vērts gaidīt - viņa tik labi visu prot paskaidrot, ko pat ārsti nedara. Tik labus padomus ne no viena cita neesmu dzirdējusi. Mani ļoti saviļņo Irīnas attieksme pret veciem cilvēkiem aptiekā, pret kuriem bieži vien daudz kur izturas necienīgi. Kad stāstīju savām paziņām par Irīnu, izrādījās ka viņu Jelgavā pazīst kā tiešām ļoti labu farmaceiti. Kaut nu daudz tādu būtu!

K

Cūkurgailis 29.11.2019

vēl viena persona, kura izdomā rakstīt pateicību sūdzību portālā

Joe Rogans👽 30.11.2019

Autore gan jau pati Irīna, IQ 12. Ja sūdzības lv raksta pateicības vēstules, tas zāles jūs slikti ietekmē.