www.sudzibas.lv Pilnstikla studija Alga, serviss, kvalitāte

Pilnstikla studija - Alga, serviss, kvalitāte

Topošajiem darbiniekiem, lai "neiegrābtos", brīdinu, ka šajā kantorī ar Guntaru Zeicu priekšgalā, ir lielas problēmas ar algu izmaksām, sociālās garantijas nav.
Klientus brīdinu, ka kvalitāte tām pašām dušu starpsienām ir briesmīga un furnitūrā, nereti tiek izmantotas lietotās detaļas.

T

Pilnstikla studija 26.10.2022

Uznēmumu Pilnstikla Studija fascinē šie anonīmie komentāri.
Pievienojam datus no Lursoft ar datiem par uznēmuma iemaksām gan soc, gan pārējām, šī informācija ir brīvi pieejama Lursoft datu bāzē par ikvienu uzņēmumu.
Attieksme pret darbiniekiem ir augstā līmenī, tiek maksāti visi nodokļi, ieskaitot veselības apdrošināšanas pēc darbineku pieprasījuma.
Laipni aiciāti mūsu komandā.

Par apmelošanu, kas attiecas uz furnitūru - nepatiesas informācijas izplatīšana var maksāt šim komentētajam daudz vairāk nekā anonīms komentārs.
Pilnstikla Studija, visi materiāli, kas tiek izmantoti jebkura veida starpsienās, dušās vai citos projektos ir sertificēta un nodrošinātas visas Latvijas likumdošanā noteiktās garantijas.

R Roze777 29.10.2022

Esmu ljoti pateiciga Guntaram Zeicam un vinu komandai par super paveikto darbu, vannaaistaba un starpcienas kvalativs darbs un telpa izskataaas daudz plashaaka, paldies