www.sudzibas.lv Pillid Nevienam neiesaku strādāt firmā Pillid

Pillid - Nevienam neiesaku strādāt firmā Pillid

Nevienam neiesaku straadaat vizuaalaas reklaamas firmaa "Pillid", Aizkrauklee. Algas nemaksaa, attieksme pret darbiniekiem kaa pret kaajslaukiem! Totaals bardaks!

B

V votvot 31.01.2008

Pilnīgi piekrītu! Viņi ir krāpnieki!

H Heh 16.05.2008

Bardaks, bardaks, bardaks!!!
piekrītu - tur labāk nemēģināt :)

X xxx 08.08.2008

Esmu strādājusi šajā firmā un pilnīgi piekrītu totāls bardaks tur ir un attieksme ir vienārši drausmīga.
Un par algām nemaz nerunājot.

B Brīnos 08.08.2008

Palasos te visas sūdzības un brīnos: visiem kautkādas problēmas- slikti apkalpo, kāds ir uzbļāvis, kautkas ir salūzis, kāds ir ar pārtiku saindējies. ... utt visādas muļķības. Man gan viss ir kārtībā. Par internetu nesūdzos, par kabeļtelevīziju nesūdzos, mobilie sakari strādā... Pārdevēji, viesmīļu man smaida, suņa kakā neesmu iekāpis, darba gevējs man makssā labu algu un apmaksāa visu nodokļus... Varbūt vaina tomēr ir Jūsos pašos.

V votvot 18.08.2008

Spriežot pēc pareizrakstības kļūdām, varu nojaust, kurš ir rakstījis iepriekšējo komentāru... :D
P.S. Strādāt Pillidā, ir tas pats, kas iekāpt kakā.

D di-dī 19.10.2010

Neiesaku sadarboties ar Pillid ne kā darbiniekam, ne kā pasūtītājam. Nepilda savas saistības, bet naudiņu gan gribās. Par darbinieku labklājību nedomā, tikai izmanto un nesamaksā, kā bija norunāts.
Iedomīga un augstprātīga ir Jeļena Kandiba -Dembovska, visu viņai vajag, tikai darba datorā programmatūru nevar nodrošināt. Par darba līgumu vispār nerunājot.