www.sudzibas.lv Piksper Krāpšana, slikts serviss

Piksper - Krāpšana, slikts serviss

Ļoti neprofesionāls serviss. Neuzķerities uz tekstu - 12 posti + reklāmas posts 30 dienu laikā. pēc mēneša nebūs nopublicēta pat puse un līguma punkti pēkšņi vairs nav aktuāli. Naudu neatgriezīs un pārtrauks komunikāciju. Melošana par visu pēc kārtas.
Mazs situācijas izklāsts: pēc 30 dienu sadarbības nav nopublicēts apsolītais saturs. Vērsos pie uzņēmuma ar lūgumu pārtraukt sadarbību, kam sekoja - nē, mēs visu esam izdarījuši kā norunāts. Es pieminu konkrētu līguma punktu ar termiņu 30 dIenas (stājas spēkā no parakstīšanas brīža). Tam sekoja sapulce viņu uzņēmumā un zvans - "mēs esam nopublicejuši 12 postus Jūsu Facebook manager plānotājā un tā skaitās kā facebook biznesa lapa". Tiešām apsmējos par šo mēģinājumu iziet no situācijas. Paskatījos kalendāru un posti tur ievietoti pirms 30 min. 😃 Pēc tam turpinājās draudi, jo es mineju, ka vērsīšos attiecīgās iestādēs un arī publicešu atsauksmes. Tad šī kompānija vērsīšoties pret mani un ar mums neviens vairs nekad nevēlēsies sadarboties 😃 Lūk tā!
Diemžēl, darbs ar facebook pirms Ziemassvētku laikā maziem uzņēmumiem ir ļoti svarīgs. Mans plāns izgāzās kā veca sēta un nākamgad paļaušos pati uz saviem spēkiem!
Neticiet arī tekstam - šodien noslēdzām līgumu ar "X" uzņēmumu. Es iekritu, jo telefona sarunā tika pieminēts kāds veikals, kuram es sekoju. Nodomāju, ka forši. Ja viņi, tad man arī jāsadarbojās. Diemžēl, pats veikals nav informēts par šo dsadarbību. 😃