www.sudzibas.lv pika stipendija

pika - stipendija

manaj stipendijai bija jaabuut parskaititai jau ka 2 dienas atpakall, bet protams parex banka to nav izdarijusi jo neko nejedz!paldies parex bankai kas liek studentiem seedeet neeedussiem...studentiem bankas krize neinteresee, vinniem interesee tas ka izdzivot!

F FAKTS 25.11.2008

ZAJEBIS STUDENTI KAS NEJEDZ PAT PAZVANIT UZ BANKU UN NOSKAIDROT IEMESLU! UN TADI VEL GRIB AUGSTAKO IZGLITIBU.

L LLLL 25.11.2008

Vai PAREX banka tev maksā stipendiju? Drīzāk tava mācību iestāde to nav pārskaaitījusi.

: :))) 25.11.2008

Varu ieteikt iet strādat, tad nebusi atkariga no stipendijas un bus lieka naudina!!
Daudzi studenti strada un nekadu problemu..

A anna 25.11.2008

Patiešām - marš strādāt! Ko var īdēt. Rokas, kājas un galva ir veseli, galīgi visi jau izlaidušies.

G Ginta 31.08.2009

Studentiem Studējošā kredīta nauda ir vajadzīga lai piedzertos vai nopirktu kaut ko sev un pēc tam nepietiek naudas lai maksātu ikmēneša procentus. Nedomā līdzi, gandrīz visi tupi!!!