PII "Zvaniņš" - Vadītāja

Labdien.
Gribēju pabrīdināt vecākus, kuri apsver domu savu bērnu laist PII "Zvaniņš". Problēma ir tāda, ka jaunākajā grupiņā, ir divas audzinātājas. Vecākā jau ir pensījas vecumā un vairs pilnīgi nav atbilstoša ieņemamam amatam. Pirmkārt viņa ļoti slikti dzird pieaugušos, kur vēl bērnus. Otrkārt ļoti slikti runā valsts valodā, kaut gan audzina latviešu bērniņus. Otra audzinātāja ir pilnīgi atbilstoša amatam.
Tālāk jaunākajai grupiņai nav rotaļu laukumiņa, viņi svaigu gaisu iet paelpot veselīgā pastaigā apkārt dārziņa ēkai. Liekas, ka dārziņš vēl joprojām tiek vadīts padomju noskaņā.
Un galvenais, ka vadītāja par šo visu neliekas ne ziņas. Kā viņa pati atzina: "Visi jautājumi pie lietvedes un tālāk jau viņa norādīs pie kā vērsties". Ļoti izsmeloša un jauka atbilde. Pilnīgi nekādas atbildības sajūtas, jo viņa neatbild ne par ko.

G

K Krishinjsh 21.05.2013

Tagd tādas rindas uz dārziņiem, ka var darīt ko vien vēlas!!