www.sudzibas.lv PII Spodrītis, vadītāja /izdzēsts/ Palīdziet! Vadītāju vajag atlaist!

PII Spodrītis, vadītāja /izdzēsts/ - Palīdziet! Vadītāju vajag atlaist!

Labdien!

Nezinu, kur meklēt palīdzību! Tāpēc prasu padomus, kur vērsties ar sūdzībām par konkrētu cilvēku? Iet uz izglītības pārvaldi?

Kamēr bērnu dārzā vadītāja ir /izdzēsts/ (rakstu ar mazo burtu, jo šo cilvēku necienu) - nebūs labas atsauksmes par pašu bērnu dārzu. Viņa apkauno visu pilsētu. Jebkurš pedagogs, kurš domā par darba iespējām šajā iestādē, izdzirdot viņas vārdu-iesmējas un saka: nēee, nekad mūžā neietu strādāt ar viņu. Tāpēc ka viņa ir mele, intrigante, absolūti neprofesionāls darbinieks, liekule. Tāda sajūta, ka visi bērnu dārza darbinieki nenormāli baidās no viņas un tāpēc nevar sarosīties un aiziet uzrakstīt sūdzību, lai kādreiz arī viņai tiek. Absolūti noteikti zinu, ja pajautātu bērnu dārza darbiniekiem par viņu, neviens darbinieks nevarētu par viņu nevienu labu vārdu pateikt!
Ļoti daudz mammas arī negrib vest uz turieni savu bērniņu, jo jau zin dažādus faktus par /izdzēsts/.

Mūsu valstī prezidents atrodas amatā 4 gadus, tad kāpēc tādi cilvēki kā /izdzēsts/ tur strādā jau 10 gadus????? Vai tad nepastāv kāds likumīgs veids, kā šo cilvēku izolēt no bērniem, darbiniekiem, cilvēkiem????

/izdzēsts/! ja jūs to lasīsiet, tad es jums saku tā - jums nav nekāda kauna, jūs mākat tikai apvainot, pazemot cilvēkus, bet ticiet man-Dievs arī ir un kādreiz tas nāks atpakaļ!

D daiga 08.12.2011

Jā es arī esmu dzirdējusi par šo vadītāju tikai sliktas atsauksmes. Man arī ir bijis tas gods ar viņu kontaktēties un man liekas ka šī sieviete ir dziļi kompleksaina un nelaimīga sieviete. Un tiešām dievs nav mazais bērns . Inta viņš visu redz ja ne šjā tad tajā saulē tu atbildēsi par to ko tu darīji citiem cilvēkiem. Un cik ir asaras izlietas tevis dēļ.

A alfa 09.12.2011

Beidziet mocīt vienu cilvēku!

I inese 09.12.2011

Kas tad sunim cels asti gaisā, ja ne pats.

č čība 09.12.2011

Ķīselis piededzis! Jāmazgā ar steigu katli!
Esmu dzirdējusi jau sen šo istoriju! Žēl, ka viss tik ilgi vilcies. Paldies žēlabu stāstītājai, vairāk tādu drošu cilvēciņu

T tiki 10.12.2011

nekas nemainīsies..un viss turpināsies un vēl trakāk kā iepriekš, jo aizmugure (dome un IP) to neņems vērā, jo viss tur ir saistīts..diemžēl..

J Jānis 11.12.2011

Mjā, par šo personu ir dzirdēts daudz. Nesaprotu, kā var vadīt Bērnudārzu cilvēks, kurš uz saviem padotajiem nekaunās lamāties visrupjākajiem lamu vārdiem. Starp citu, eksistē ieraksti ar šīm "inteliģentām sarunām". Tā ka cienītā Inta, ja viss šis Jums neliks neko pārdomāt, Jūsu zvaigžņu stunda "Bez Tabu" raidijumā vēl tikai priekšā...

I Inta Basnakovica 11.12.2011

Taa mlje, visas mani aprunatajas paliksiet bez darba. Pirmdien jums acis izskrapesu. Slinkes tadas... lauku vecenes. Hanuriks jums ir

K Kristīne 13.12.2011

Nepietiek beidzot???

S Svetlana 14.12.2011

Interesanti, vai šī lieta nonāca pie pareizā adresāta? Varbūt vadītāja vairs nestrādā tur? Vai vismaz kāds pievērsa uzmanību, ka ir tik daudz sliktu komentāru par šo cilvēku?

B BB 16.12.2011

Vadiitaaja turtoch straadaa, vakar veel savaa kabinetaa vinju redzeeju vedot beenru uz daarzinju! taa ka probleema noteikt ir veel aktuaala :)

E ES 16.12.2011

aga, un strādās, līdz ar kājām pa priekšu..baltās čībās...
kā var kaut kas mainīties bez taustāmiem pierādījumiem?????

Izglītības paārvaldei pilnīgi vienalga, viņu algas neskar jūsu problēmas. Viņem pat labāk ka Jūs savstarpēji kasaties, tikmēr viņi...Bet es ne par to, bet gan par to, kādā līmenī sarunājas PEDAGOGI! Man ir kauns!

J Jānis 19.12.2011

Diez cienījamie vecāki zin, ka pa brīvdienām vadītāja bija pieaicinājusi pūšļotāju, kas ar saviem sālsūdeņiem notrašķīja visas bērnudārza telpas. Es vēl saprastu ja būtu kāds baznīckungs uzaicināts, nu bet pūšļotāju... Un ko par šo visu var teikt Safranoviča kungs, vis kārtībā, ne???

Z zane 22.12.2011

Jā, par to pūšļotāju dzirdēju gan.
Man liekas, ka šis cilvēks vairs nezina ko grābt, ko ķert!
Ko lai dara, ja ūdens smeļas mutē, tad kā saka visi ieroči labi...
Tikai žēl, ka Inta nesaprot, ka visas nelaimes un likstu cēlonis (augonis) ir viņa pati...
Te risinājums viens... atkāpties no amata...

Vēl nevarat rimties!

A annija 22.12.2011

Varbūt vajag paskatīties pašiem uz sevi, katrs kaut ko dzirdējis, katram ir ko teikt, bet tikai žēl ka tas notiek šādā veidā, ja jau tik slikti ir, tad ar konkrētiem apliecinājumiem un faktiem, lūdzu uz priekšu, kādas problēmas ir nomest viņu no amata.Tāda lieka vāvuļošana te tik ir, jūs mīļās audzinātās ir jātur grožos, jo tomēr ir Jums liela atbildība par svešiem bērniem, nu ja labāk jau būtu darba laikā mierīgi papļāpāt pa mobilo telefonu vai kādos pus piecos aiziet mājās.

L Laurax 05.01.2012

Annija, parādi, kurā vietā pus piecos audzinātājas iet mājās? Un, vai Tev vispār ir skaidrs, ko dārziņā jādara??? Tā vien laikam liekas no malas, ka audzinātājas runā pa telefonu, neko nedara, bērni spēlējas u.t.t. Bet to, kas jādara ārpus darba laika papildus un darba laikā, to jau vecāki neredz. Viss no malas ir ļoti vienkārši.

I ina123 27.02.2012

Nezinu, kā tādu, Ludmilu pieņēma darbā, cik viņa darba vietās strādājusi tik taisījusi intrigas.

I IvetaAnnija 07.05.2012

Man lasot so vestuli ir radusies viena vieniga doma, vai taa mamma kas ir rakstijusi so vestuli-"sudzibu", necer uz vaditaajas vietu.Iespaids taads ir radies.Tagad tiek mekleets veids kaa to izdariit.
Bet vai neviens nepadomaa, ja Tu darisi kaartiigi savus darba pienaakumus tad arii tev darbaa nebuus probleemu, kur nu veel ar vadiitaaju. Vadiitaaja ir prasiga pret sevi, taa arii pret citiem.Un nevajag lieki Dievu piemineet.
P.I.I."Spodritis" vaditaajai Intai B.noveelu izturibu un veiksmi darbaa.
Piekritu ieprieks mineetam komentaaram, par to, kad berns veel puncii mammai, bet jau ir zinaams ka laidiis Spodriti.
Arii es savu bernu labpraat buutu turpinaajusi laist ssajaa darzinaa.Netikai vinai patika, bet arii man passai.