www.sudzibas.lv PII Spodrītis, vadītāja /izdzēsts/ Palīdziet! Vadītāju vajag atlaist!

PII Spodrītis, vadītāja /izdzēsts/ - Palīdziet! Vadītāju vajag atlaist!

Labdien!

Nezinu, kur meklēt palīdzību! Tāpēc prasu padomus, kur vērsties ar sūdzībām par konkrētu cilvēku? Iet uz izglītības pārvaldi?

Kamēr bērnu dārzā vadītāja ir /izdzēsts/ (rakstu ar mazo burtu, jo šo cilvēku necienu) - nebūs labas atsauksmes par pašu bērnu dārzu. Viņa apkauno visu pilsētu. Jebkurš pedagogs, kurš domā par darba iespējām šajā iestādē, izdzirdot viņas vārdu-iesmējas un saka: nēee, nekad mūžā neietu strādāt ar viņu. Tāpēc ka viņa ir mele, intrigante, absolūti neprofesionāls darbinieks, liekule. Tāda sajūta, ka visi bērnu dārza darbinieki nenormāli baidās no viņas un tāpēc nevar sarosīties un aiziet uzrakstīt sūdzību, lai kādreiz arī viņai tiek. Absolūti noteikti zinu, ja pajautātu bērnu dārza darbiniekiem par viņu, neviens darbinieks nevarētu par viņu nevienu labu vārdu pateikt!
Ļoti daudz mammas arī negrib vest uz turieni savu bērniņu, jo jau zin dažādus faktus par /izdzēsts/.

Mūsu valstī prezidents atrodas amatā 4 gadus, tad kāpēc tādi cilvēki kā /izdzēsts/ tur strādā jau 10 gadus????? Vai tad nepastāv kāds likumīgs veids, kā šo cilvēku izolēt no bērniem, darbiniekiem, cilvēkiem????

/izdzēsts/! ja jūs to lasīsiet, tad es jums saku tā - jums nav nekāda kauna, jūs mākat tikai apvainot, pazemot cilvēkus, bet ticiet man-Dievs arī ir un kādreiz tas nāks atpakaļ!

S Svetlana 04.11.2011

Ieteiktu tik tiešām vērsties Izglītības pārvaldē, ja tik tiešām ir fakti, uz ko balstīties. Bet tā kā esmu dobelniece, tad visam augstāk rakstītajam varu piekrist, jo esmu ne vien dzirdējusi daudzas lietas par viņu, bet arī piedzīvojusi uz savas ādas, un tāpēc vienmēr esmu brīnījusies, kā šāds cilvēks var strādāt pirmsizglītības iestādē. Un diemžēl ļoti bieži tādiem cilvēkiem ir "spēcīga aizmugure" un noteikti ir cilvēki, kas viņu atbalsta. Ļoti labi zinu gadījumus, kad viņa bija iegāzusi savus kolēģus, bet vecāki bija iesaistījušies, lai cilvēkus aizstāvētu un lai godīgi cilvēki varētu turpināt strādāt.

O ome 29.11.2011

Patiesi vārdi!

L Līdzjutējs 29.11.2011

PII "Spodrītis" vadītāja ar savu izturēšanos pret darbiniekiem ir slavena visā pilsētā. Žēl to cilvēku, kuri strādā šajā bērnudārzā. Tur ir izteikts mobings - terors darba vietā - apvainojumi, vienvaldība, "uzēšanās", netaktiski aizrādījumi, faktu izgudrošana, apmelošana un intrigu vērpšana. Zinu, ka darbinieki ir iebiedēti, cenšas izvairīties no saskarsmes ar vadītāju. Par pedagoģisko kompetenci un ētikas kodeksa ievērošanu vispār nav ko runāt. Šīs lietas zinu, jo kontaktējos ar pedagogiem no "Spodrīša". Es apbrīnoju pedagogus, kuri var šādā atmosfērā vēl radoši strādāt ar bērniem, ja visu laiku jābaidās, vai esi visu izdarījis pa prātam vienam cilvēkam.
Domāju, ka ne tikai Izglītības pārvaldei, bet arī Izglītības ministrijai un Valsts darba inspekcijai daži fakti būtu interesanti.

S Sima 29.11.2011

Piekrītu visam iepriekš rakstītajam, jo pati strādāju šajā bērnu dārzā.Sajūta ir nepatīkama, kad ejot uz darbu domā-kas atkal šodien nebūs pa prātam?!Tik tiešām visi darbinieki ir neapmierināti un gatavi darbu pamest, ja tas tā ilgi turpināsies...Bet var būt, ka kādu dienu tas viss beidzas un patiesais vaininieks tiek sodīts un viss izmainās uz labu...

K ksenija 30.11.2011

nesaprotu kaapeec cilveeki maalee cilveeku tik melnu kaads vins patiesiibaa nemaz nav!un taa nav taisniiba, ka par bernudarzu tiktu runaatas sliktas atsauksmes.es esmu dzirdeejusi tikai labu un zinu daudzus vecaakus kuri veelaas laist savus bernus tiesi sajaa daarzinaa.neviens cilveeks nav tikai negatiivs!katram cilveekam ir savi plusi un miinusi!es par vadiitaaju esmu labaas domaas un varu teikt tikai visu pozitiivu!

D dobelniece 30.11.2011

Ui, ui, ui, cik augtos toņos apdziedāta iestādes vadītāja:)))
nez kāpēc māmiņas, vēl nēsājot bērnu savā puncī, jau piesaka viņu rindā tieši uz Spodrības bērnu dārzu, tagad jau, , Spodrīti"!???
Sūdzības rakstītājs (a), izklausās ļoti vienpersoniski, , , parauj" sev līdzi arī pārējos iestādes darbiniekus un bērnu vecākus, par ko gan viņam (ai) nāktos atbildēt...

Jā, paldies Dieviņam, ka vecāki vēl vēlas vest bērnus uz šo bērnudārzu, bet tas nu gan nav šīs vadītājas nopelns. "Spodrība" bija pieprasīts bērnudārzs jau sen pirms šīs vadītājas. Te liela loma ir skolotājām, kuras strādā ar bērniem un vecākiem. Tas gan - kolektīvam jau sen ir konflikts ar vadītāju visu jau pieminēto apstākļu dēļ (tik nejaukas lietas nevēlos vēlreiz atkārtot, bet, tās tiešam ir patiesas, lai arī ko rakstītu labvēļi un aizstāvji, to visu melnumu, kas nācis gadiem no šī cilvēka, nevar tik vienkārši aizmirst un padarīt par nebijušu). To neredzēt var tikai cilvēks, kas to negrib redzēt vai arī ir tikko sācis strādāt kolektīvā un šo attieksmi vēl nav izjutis. Kaut tā arī paliktu, jo tas ir baigi un pazemojoši.
Paldies cilvēkam, kas par šo sasāpējušo jautājumu ir sācis runāt, jo darbinieki tiešām bērnudārzā ir iebaidīti (kuram patīk, ka viņu pazemo, aprunā, apmelo, noniecina???????).
Vēlu veiksmi!

S SNIEDZE 01.12.2011

Gribu, Anita, Jums teikt, ka esat notēlojusi baigo naivo- nezinat, kur griezties pēc palīdzības, jāsmejas. Noķengāt cilvēku slēpjoties zem sveša vārda zinājāt kur. Varbūt bija bailes doties uz Izglītības pārvaldi, jo būtu jāatklāj īstais vārds un uzvārds????????????? Tādu aizklātu rīcību uzskatu par ļoti nepārdomātu, neglītu. Cietis, manuprāt, ir viss pirmskolas izglītības kolektīvs un vecāki, jo šo- ķengu- var lasīt visā Latvijā. Vēstulē tika piesaukts Dievs, bet vai Tu, Anita, pati no soda nebaidies???????????????

L Ludmila 01.12.2011

Vai kāda vadītāja Jums vispār ir laba? Vadītāja ir tāpēc, lai vadītu, atbildētu par visiem darbiniekiem un viņu darbu. Bet ir darbinieki, kuri skatās tikai pulkstenī, lai ātrāk beigtu darbu un skrietu mājās, darbā tikai atsēž noteikto laiku, lai saņemtu naudu. Vai kāds vadītājai palīdzēja sastādīt sarakstu, lai iegādātos mēbeles, rotaļlietas jaunajam korpusam, estētiski noformētu grupas. Tie bija viens, divi cilvēki, bet pārējie???? Vai kāds ir ieradies pie vadītājas, lai pateiktu savas domas, priekšlikumus? Ja ir tik slikti, vai to nevarēja vispirms risināt savā mājā(bērnudārzā) vai ar Izglītības pārvaldes palīdzību? Diez vai, šie cilvēki nezin, kur griezties šādos gadījumos. Vai tad to var risināt caur internetu? Kauns lasīt tādas vēstules!

M Māsa 01.12.2011

Vai tādai vadītājai vispār interesē citu domas un priekšlikumi??? Vai ko vajag palīdzēt cilvēkam, kas citus uzskata par neko??? Diezin vai bērnudārzs ir tā vieta, kur var atsēdēt stundas, skatoties pulkstenī... pašai smiekli nenāk?? A, nu jā, Ludmila jau tikai īsu brīdi pa bērnudārziem ir pagrozījusies, kādu aizvietojot :)
Protams, internetā neko atrisināt nevar, bet, ja tas būtu iespējams savā māja- bērnudārzā, vai cilvēki ķertos pie šādas lietas???

I Iveta 01.12.2011

Ludmila jau tiešām varēja paklusēt, nekur citur neder un nu lien pakaļā Spodrītī. Kas tā par skolotāju, kas bērniem nemāk pat runāt iemācīt?

F fricelis 01.12.2011

Wap
Ludmila aizstaav vadiitaaju, jo pati pienes mazas daavaniņas viņai utt., šaadus cilveekus kolektiivaa nemiil un arii tevi Ludmila!!!
Par vadiitaajas slikto attieksmi pret kolektiivu zina ļoooti daudzi cilveeki, bet kameer fiziski nevienu neiespaido-nevienu tas neinteresee. To var saukt par psiholoģisko terorismu ilgaakaa laika posmaa. Pašai vadiitaajai ir psiholoģiskas probleemas utt., ja cilveeks nav ilgstoši apmierinaata ar dziivi, tad izgaaž dusmas uz kolektiivu. Kaa pie šaada cilveeka var iet ar ieteikumiem un citiem ierosinaajumiem?, visi no viņas izvairaas.
Spodriitim ir laba slava pateicoties skolotaajaam, kuras straadaa ar beerniem, nevis vadiitaajas nopelns. Jaunaas telpas arii speelee lielu lomu. Iesaku kolektiivam atklaati izrunaaties ar vadiitaaju pieaicinot izgl.paarvaldi. Neļaujiet vairs tam turpinaaties!

Z zinu 01.12.2011

ak, ja kaadam liekas, ka shito visu iznes Latvijaa- nu ka tik nu ne ar :)))) tas interesē tikai dobelniekus... un par intu- neviens nevar pateikt precīzāk, kā ir jau pateikts..viņa ir despots- ja skatamies vēsturē- Staļina un Hitlera kopsavilkums..es reiz esmu tur strādājusi un tagad jau gadus 10 un uz visu turpmāko dzīvi saku- grauzīšu priežu čiekurus, bet pir burģeles strādāt nekad neiešu!!!:)
Lai nu kā, spodrības meitenēm ( jo saprotu to, ka vārds Spodrītis ir tīri no intas nācis, un kurš gan varētu iebilst?? :)))) tikai mazie gudrie četrgadnieki ir ļooooti nepapmierinbāti par šo mazā, spodrā spodrīša nosaukumu.. :)) Ehhh, meitenes... !!! Vai jūs tiešām uzskatāt, ka viena zīmēšanas skolotāja, bez jebkāda zinātniskā grāda, pie tam no pirmsskolas viņa 13 gadu laikā nav sapratusi neko, vai tiešām jūs tā arī gribat turpināt???
Turu par jums kulakus, jo intu nenovēlu savam ļaunākajam ienaidniekam..

K kolēģe 01.12.2011

Ludmila iestādē strādā dažus mēnešus, un nevar spriest par to, cik daudz audzinātājas palīdzēja vadītājai jaunā bērnudārza iekārtošanā un rotaļlietu iegādē.

Ludmilas kundze,
Jūsu komentārs vienkārši šokē:

Gribētos precizēt, kuri tad ir tie darbinieki? Vai bērnudārzs, skola, vai cita izglītības iestāde var būt tā vieta, kur cilvēki iet strādāt bez aicinājuma? Manuprāt, ja cilvēks grib atsēdēt laiku, viņi izvēlās citas profesijas. Vai arī varbūt jums ir fakti un jūs katru dienu nākat ar hronometru un vērojat?

D dina 02.12.2011

Sveicināti, visi kuri iepriekš izteicās negatīvi par manu kolēģi Intu Basankoviču. Izsaku savas domas, "netīro veļu", vispirms lūdzu mazgājiet savās mājās, tas ir bērnudārzā. Risiniet visus jautājumus kopīgi, atklāti, lai cik tie būtu nepatīkami.

O OBHS 02.12.2011

Intas kundzei gribētu pajautāt, sakiet lūdzu, kā tur ar to virtuves korpusu un Elksnīša nama būvi-viss ir OK?

K Kristīne 02.12.2011

Tiem, kuri norej šeit citus, gribētos pajautāt, kā būtu, ja kāds par Jums te publiskotu visu, kas ienāk prātā??? Man arī nepatīk daži mani kolēģi. Vai tagad sākt par viņiem rakstīt šeit?

S Svetlana 02.12.2011

Kristīne, vai jūs esat dzirdējusi kaut ko par vārdu brīvību un demokrātiju? Labāk izteikt to šeit, ja cilvēkam nav drosmes to pateikt acīs, nekā turēt to visu sevī un liekuļot!

S Svetlana 02.12.2011

Spriežot pēc komentāru skaita šis temats ir ļoti aktuāls, pat ja tas neies nekur tālāk, vismaz cilvēki varēs izteikties. Jo īpaši, ka šodien jau par to runā puse pilsētas un pēc tā, ko dzirdu, varu saprast, ka lielākā daļa piekrīt tam, par ko raksta šeit.
Starp citu, vakar satiku savu paziņu (strādā par audzinātāju citā iestādē citā pilsētā), jautāju viņai, kāpēc ir jābraukā uz citu pilsētu strādāt, ja varēja vasarā mēģināt tikt darbā Spodrītī, jo ir uzbūvēta jauna ēka? Viņa paskatījās uz mani ar smaidu acīs un teica: traka vai? ar tādu vadītāju vajag dzelzs nervus, tādu intriganti vēl vajag pameklēt!

Bet ko es pati esmu dzirdējusi, ka vadītāja pati izvēlās darbiniekus pēc īpašās metodes - cenšās tikt vaļā no "vecajiem labiem kadriem" un paņemt jaunos, lai varētu piestāstīt pilnas ausis un manipulētu ar viņiem. Tāpēc ir arī izskaidrojamas tādas lietas, kāpēc tiek pieņemts cilvēks darbā uz zemāku amatu, un pēc mēneša jau strādā citā amatā kā vadītājas labā roka. Pati bērnudārzā nestrādāju, tāpēc nevaru teikt-vai tas, ko dzirdēju, ir patiesība.