www.sudzibas.lv PII "Alisīte" Pakalpojumu kvalitāte

PII "Alisīte" - Pakalpojumu kvalitāte

Par skolotājām: Pirms auklīšu aiziešanas bija lielisks privātais bērnudārzs, bet šobrīd jāsaka, ka neko pozitīvu nevaru teikt. Pirms tam bērns nāca mājās un varēja redzēt, ka ar bērniem tiek strādāts, bet šobrīd es teiktu, ka regress.
Par infrastruktūru - zem kritikas. Tas bērnu spēļu laukums jeb kaķu/suņu piegānītā smilšu kaste, mūžīgās smiltis drēbēs, smilšainās telpas, netīrās rokas, jo neviens neuzrauga vai un kā bērni mazgā rokas... Telpas ir mazas un tajās nav normālas vēdināšanas (tikai caurvējš). Tualetes un telpas pēc san-epid stacijas apmeklējuma vismaz sāka regulāri mazgāt.
Par ēdināšanu - vasarā +30* ēdienu ved vieglās mašīnas bagāžniekā. Par labu ēdināšanu to nenosauksi...

Gaumes jautājums, protams, bet neieteiktu šo PII citiem vecākiem - par šādu pakalpojumu cenu turpat netālu ir atrodams "Patnis".

F

J ja? 02.11.2013

un kāds sakars aizgājušajām auklītēm ar mazām telpām un ēdienu vešanu mašīnas bagāžniekā +30grādos? Vnk iepriekš Jūs to visu nemanijāt vai nezinājāt, tāpēc netraucēja.

B bitita 07.11.2013

Ja telpas, kuru platība ir 46 m2, 38 m2 un 25 m2, kā arī divas tualetes un divas ģērbtuves, var saukt par mazām, tad nezinu kas ir liels. Ar ēdiena piegādi viss ir vislabākajā kārtībā, jo to regulāri ( tāpat kā citos bērnudārzos ) uzrauga Pārtikas veterinārais dienests un ēdiena piegādi veic uzņēmums, kuram ir visas licences, atļaujas un kurš piegādā ēdienu vēl vismaz 8 bērnudārziem. Arī telpu vēdināšana notiek stingri pēc grafika. Kas attiecas uz āra laukumu, tad jāsaka, ka tādas konkrētas smilšu kastes nav, bet laukumā ir ieklāts mākslīgais zālājs. Gribu pateikt vecākiem, kuri meklē savām atvasēm bērnudārzu, droši variet doties uz "Alisīti" un paši pārliecināties, ka augstāk minētā informācija ir klaji un nekaunīgi meli. Šo melu autorei varu vien pateikt, ka par šādu nepatiesu baumu izplatīšanu var iestāties kriminālatbildība.