www.sudzibas.lv Pienaveikals.lv briesmiga piegade

Pienaveikals.lv - briesmiga piegade

Pasūtītās preces 3 dienas iepriekš. Mēs norādījām piegādi mums ērtā laika posmā. Piektdienas vakars.

Piegādes dienā uz 3 stundām saņēmām SMS, ka piegāde būs nākamajā dienā, turklāt jebkurā laikā.

pēc 18:00 jūs nevarat viņiem sazvanīt.

Sestdien vajadzēja pagaidīt, kamēr viņi pamostas un paskaidrot viņiem, ka tu neesi kamielis. Par laimi pasūtījums tika atcelts.

Lai gan viņi arī uzstāja, ka it kā līgumā ar maziem burtiem ierakstīja, ka varētu to darīt.

Padomājiet, vai vēlaties šos nervus vai nē.

D DianaK 23.03.2023

Tur laikam ir viens cilvēks, kurš izvadā pasūtījumus, un viņš izvēlas, kur vest un kur nē. Arī es pasūtījumu veicu, Norādīju sev vēlamo laiku, kad būšu mājās. Man piedāvāja, citu laiku, ja nē, tad varu pasūtījumu atcelt vai norādīt citu adresi viņu piedāvātā laikā. Tad nu izvēlējos to citu adresi, bet viņi paziņo, ka sagādniekam tur nav paredzēts braukt. Normāli, vai ne? Ar šādu piegādes veidu pirmo reizi sastopos. Tagad nedēļa jāgaida, kamēr atmaksās naudu. Bet varbūt man citas naudas nav par ko pienu un biezpienu pirkt. Serviss ir tiešām briesmīgs.

D DianaK 23.03.2023

pienaveikals.lv

D daidzinieks 02.05.2023

Arī es saskāros ar ši veikala nelaipno attieksmi. Netika piegādāts pasūtījums. Sazvanīt izdevās tikai pēc 2 dienām. Atbildēja, ka atgriezīs naudu, nepaskaidrojot kādēļ preces netika piegādātas. Lūdzu, lai piegādā šis preces tagad, uz ko saņēmu noraidošu atbildi. Sarunas laikā bija sajūta, ka vainīga esmu es, nevis viņi. Nebija nekādas atvainošanās par nepiegādātu preci. Agrāk bieži izmantoju viņus kā piegādātājus, turpmāķ nevēlos vairs sadarboties.