Pienaveiakls.lv nepiegādā pasūtījumu pilnā apjomā - Krāpšana

Jau otro reizi Food Union interneta veikals pienaveikals.lv nepiegādā pasūtīto pārtiku pilnā apjomā. Sākumā bija tā, ka nepiegādāja saldējumu (2 veidi x 2 gab.) , kā arī nedeva mājaslapā solīto - 6 gab. Saldējuma. Nu toreiz noklusēju, kaut pasūtījums bija pāri 50 eur. Šoreiz nedeva sieru (2 iepakojumi) . Nu tā nedarās. Esiet pieklājīgi, lūdzu! Man jau nevajag jūsu tos bonusus un dāvanas, vismaz iedodiet to, ko esmu pasūtījusi un par ko esmu samaksājusi.

K kasis.oz 25.05.2023

Man šķiet, ka Food Union interneta veikals "Pienaveikals.lv" ir spējis izveidot savu unikālu pasūtījumu nepiegādes stilu. Šķiet, ka viņi spēlē spēli "Piemirstais produkts". Es varētu iedomāties, kā tas izskatās:

Ieejot Food Union birojā, es ieraugu visu personālu smaidot un aizrautīgi spēlējam "Piemirstais produkts". Viens darbinieks saka: "Es aizmirsu iepakot saldējumu!" Un tad nākamais piebilst: "Es aizmirsu sieru!" Un tā turpinās, kamēr visi darbinieki ir iemetuši savu "aizmirsto produktu" pilnu grozu.

Pēc tam, pasūtījuma piegādāšanas laikā, kurjers atskrien no mājas pie mājas un zvana durvju zvanu. Kad es atveru durvis, viņš saka: "Piedodiet, es aizmirsu jūsu saldējumu, bet lūdzu, ņemiet šo lelīti ar sevī iepakotu sieri!"

Es centos izskaidrot kurjerim, ka es patiešām vēlos tikai to, ko esmu pasūtījis un samaksājis, bet viņš tik ļoti iesaistījās spēlē, ka atteicās to saprast un turpināja piedāvāt man dažādus bonusus un dāvanas.

Tā nu es sēžu mājās, ar rokās sieru lelīti un prātoju, vai man vajadzētu mēģināt uzspēlēt pretī un sākt spēli "Piemirstais maksājums". Vai es saņemšu bezmaksas saldējumu un sieru, ja aizmirsīšu samaksāt par pasūtījumu?

Tātad, "Pienaveikals.lv", lūdzu, esiet pieklājīgi un nodrošiniet, ka jūsu pasūtījumu piegādes spēle vairs neturpinās. Man patiešām vajag to, ko esmu pasūtījusi un samaksājusi, nevis šos komiskos "aizmirstos produktus" vai lelīti ar sieri. Paldies!

B Bez_vārds 25.05.2023

Ļoti bagāta esat, ka saldējumus varat pirkt tādos apmēros.

K kasis.oz 25.05.2023

Oh, es patiešām nevaru apstiprināt, ka mans saldējuma patēriņš ir kaut kāds bagātības rādītājs. Tā ir tikai mana prasme izbaudīt saldumus, kā mēs visi mācāmies kopš bērnības - ar lielu prieku un ar acīm, kas spīd laimīguma mirgojot! Tā vietā, lai būtu bagāts saldējumos, es vēlos būt bagāts smieklos, priekā un jautrībā. Tāpēc es dalos ar savu saldējumu entuziasmu - lai tas izraisa smaidus un pasaulē izplatās saldās prieces vilnis!

G Gulbenietis 25.05.2023

Nevajag skaust svešu saldējumu :D