www.sudzibas.lv PiekabjuBaze Krāpšana, neierašanās uz nomas objekta izsniegšanu

PiekabjuBaze - Krāpšana, neierašanās uz nomas objekta izsniegšanu

Nedēļas vidū sazvanot šo uzņēmumu uz sestdienu 8-00 biju rezervējis busiņu ar auto vedējā piekabi, kā vienojāmies sestdien 7-30 zvanīju, ka izbraucu no mājām, neviens uz manu zvanu neatbildēja, atbraucot 8-00 uz nomas punktu tur neviena nebija, bez manīm tur gaidīja vēl viens busiņš ar klientiem, kursh pēc pusstundas gaidīšanas aizbrauca prom, es nogaidīju stundu, zvanīju reizes 10 uz noradīto tel. Nr. Kuru tā arī neviens nepacēla un nav atzvanījuši līdz šim brīdiml, jautājot auto stāvvietas sargam kuras teritorijā atrodās šis kantoris man atbildēja, ka tas nav retums no īpašnieka puses, tik lielu cūcību pret sevi un cilvēku no kā nopirku auto kam bija jābrauc pakalj uz skrundu un kurš mani tā arī nesagaidīja vēl nebiju pieredzējis. Uzmanieties no šī kantora un apejiet ar lielu līkumu!