www.sudzibas.lv Piekabju noma Nepieklājīgs darbinieks

Piekabju noma - Nepieklājīgs darbinieks

Sveiki ļautiņi! Ja vēlaties Rīgā iznomāt vieglās mašīnas piekabi, tad nekādā gadījumā nezvaniet un nebrauciet uz Zolitūdi pēc šāda sludinājuma -
"Bez brīvdienām Zolitūdē. 2 m gara par 6 ls. 2. 2 m gara par 7ls. 2. 7 m gara par 8 ls un 3.5 m gara par 9 ls. Velkamas ar B kategoriju, ar un bez tentiem. Autovedējs par 13 ls. Platformas negabarīta kravām ar B kategoriju no 10 līdz 12 ls. Citas piekabes var izvēlēties mājas lapā, bez brīvdienām. Atrodamies Zolitūdē. Ir piekabes auto, moto, velo, laivu pārvadāšanai. Pārdodam piekabes".
Tur kontaktpersona pa tel. un piekabju izsniedzējs ir cilvēks vārdā - Kristaps Jankovskis. Nu vienreizēji nepieklājīgs tipiņš.
Ir Rīgā vēl daudz vietas kur strādā atsaucīgi un pieklājīgi cilvēki.
Atbalstīsim labāk viņus.

R Rots 10.04.2014

Kāds klients tāda atieksme. Tāds kam pašam nekā nav, neprot arī cita īpašumu saudzēt un vēl piesārņo internetu ar sūdzībām. esmu patstāvīgs klients un izsaku pateicību, ka esi šai smagajā nomas biznesā tik ilgi noturējies. nav viegli redzēt, kā lauž un bojā tavu mantu.