www.sudzibas.lv Pie Zeltītes Nelaipns un neprofesionāls personāls

Pie Zeltītes - Nelaipns un neprofesionāls personāls

Bijām kāzās šajā viesu namā septembrī. Ļoti nepatīkams iespaids. Uzreiz pirmais mīnuss - māja ir nenormāli auksta, no apkures ir tikai kamīns, kurš netika kurināts, malkas arī nebija. Apkalpojošs personāls ļoti nelaipns un neprofesionāls. Virtuves darbinieces atļāvās aizrādīt maziem bērniem (!) par to, ka viņi esot sasmērējuši galdautu uz bērnu galdiņa! Tā vietā, lai atnest viesiem šampānieša glāzes, gaidot jaunlaulātos, jo nācās dzert no pašu pirktām plastmasas glāzēm, aizvāca šampānieša pudeli!!! Gribat sajust padomju laikus - brauciet uz viesu namu pie Zeltītes! Pēc tam, kad visi apsēdās pie galdiem, ēdienu pienesa haotiski - uzreiz siltais, kas ātri palika auksts, pēc tam saldais, pēc tam salāti. Šķīvjus nemaina, visus lūgumus ignorē! Iesaku neizmantot šīs iestādes pakalpojumus!!!

A

Komentāri (14)

profils 18.09.2016

Nu bet - ko var tik tizli muldēt par "gribēšanu sajust padomju laikus"?!?

Ja tu patiešām būtu dzīvojis padomju laikos, tu nekādā gadījumā neatļautos neko tamlīdzīgu murgot. Jo - TAD nekā tamlīdzīgi kretīniska nebija, par ko tu sašutinies TAGAD - šajā pašreizējā MUĻĶU zemē "eurolatvānijā".

tev turpmāk tomēr būtu lietderīgi pacensties PAŠAM personīgi un max. iespējami pilnvērtīgi apgūt informāciju par JEBKURU tēmu, kuru atļaujies "apsiekalot". Un, protams, pacenties arī konsekventi "filtrēt" JEBKO, ko tu atļaujies gvelzt publiskajā (!!!) telpā.

D džulene 18.09.2016

Kā nebija kretīnisma - padomju laikos bija tikai ēdnīcas un tā sauktie restorāni, kuri bija pieejami partijas darbiniekiem un ierēdņiem. Ēdnīcās - bleķa daķšiņas. Protams, kolhozu ēdnīcās augstiem viesiem lika priekšā visādus gardumus. Parasts iedzīvotājs viesības rīkoja mājās, jo citu iespēju nebija.
Tagad ir labāki vai sliktāki viesu nami, bet ikviens var tos noīrēt atbilstoši savām iespējām. Jā, daža laba viesu nama saimnieki neuztraucas par savu reputāciju ilgtermiņā un tiešām atgādina padomju laiku komisijas veikalu pārdevēju attieksmi pret pircējiem.

Kas tie par murgiem? Padomju laikus acīmredzot esi piedzīvojusi tikai kā neattīstījusies olšūna. Normāls cilvēks, kurš tad ir dzīvojis kaut ko tādu nesamurgotu.
1. Ēdnīcās bija nevis bleķa dakšiņas, bet alumīnija
2. Pats esmu tajā laikā strādājis gan ēdnīcās, gan restorānos un tie bija pieejami visiem, pat bandītiem.
3. Visi lauku radi savas jubilejas allaž rīkoja restorānos, arī kāzas un bēru mielastus.
4. Kāds te sakars ar komisijas veikalu, it kā šobrīd humpalu bodēs pārdevēji būtu laipnības un augstas apkalpošanas etalons.
5. Padomju laikos katrā klientus apkalpojošā iestādē bija sūdzību un ierosinājumu grāmata.
Tā ka ja olšūnai vairs nav ar ko paspīdēt, varbūt nelien lauciņā, par ko nav ne mazākās nojausmas.

profils 19.09.2016

> "džulene"

tev laikam jau tomēr "nepiešķiļ ar pirmo piegājienu" - personīgi manā viedoklī runa ir par KONKRĒTIEM sūdzībnieka minētiem faktiem, kurus šis personāžs absolūti neadekvāti piedēvē "padomju laikiem". UN - NEVIS par to, kas KOPUMĀ bija labs vai slikts tā dēvētajos "padomju laikos".

Visnotaļ iespējams, ka tu (u.c. taml. pašreizējās MUĻĶU zemes "valsts" parodijas "eurolatvānijas" lumpeņu "titulnācijas" biogaļas izstrādājumi) savā proāmurikāniski orientētās dermoliberastu propagandas ZOMBĒJUMA aklajā naidā neesi spējīga apjēgt to, ka:

1. tevis subjektīvi tendenciozi apgānītie "padomju laiki" bija aktuāli tikai vēl pagājušajā gadsimtā (!!!) un beidzās jau vairāk nekā 25 gadus (!!!) iepriekš. Tātad, ja tev patiešām pat vēl līdz šim (?!?) nav "piešķīlis" - tas bija pilnīgi cits laikmets ar būtiski atšķirīgām sabiedriskajām tradīcijām, pilnīgi citām tehnoloģiskajām u.c.taml. "inovatīvām" iespējām, nesalīdzināmi atšķirīgiem principiem un reālo "lietu kārtību" ekonomiskajā jeb "tautsaimniecības" sfērā, sabiedriski sociālajā izpratnē u.t.t., u.t.j.pr.

2. Šī pašreizējā "vērtību un tiesiskuma valsts" parodija" (kurā arī nožēlojami inerti veģetē dažādas ikdienišķi ieezombēta akla limpeniska naida notrulinātas "džulenes", "alex-r" un taml. skarbi aprobežotas radībiņas) nu jau 25 gadus krampjaini agonē, galvenokārt parazitējot uz VISA "sliktajos padomju laikos" radītā (sabūvētā, saražotā, arī "cilvēkresursu" izpratnē izaudzinātā / izglītotā u.t.t.) rēķina. Jo - ja tā VISA "sliktajos padomjlaikos" radītā nebūtu - arī šīs pašreizējās MUĻKU zemes "eurolatvānijas" vienkārši nebūtu. NEKĀDAS, VISPĀR.

3. PIRMS kāds no šīs pašreizējās "valsts" parodijas neatgriezeniski deģenerētajiem "lojālpatrEJotiskajiem" biogaļas izstrādājumiem atļaujas nozākāt "padomju laikus" - būtu tomēr visnotaļ lietderīgi max. objektīvi noraksturot pašreizējos "brīvvalsts laikos" panāktos sabiedriskos / sociālos / tautsaimnieciskos u.c. "sasniegumus". Protams - ja VISPĀR būtu kas labs sakāms par šiem pašreizējiem "MUĻĶU zemes eurolatvānijas laikiem".

=======

Ir sacīts: "Cilvēkam galva ir paredzēta galvenokārt domāšanai – NEVIS tikai kā plauktiņš cepurei / pakaramais lakatiņam, vai arī priekš tam, lai putni rumpi nepiegāna." ;)

Un, arī: "Kauns NAV nezināt – kauns IR nevēlēties zināt."

donna b 18.09.2016

Padomju laikaa nebija plastmases glazu, bija viena stikla vai diva visiem vai nu dargas kristala glazes! Berni uzvedas rami, bet vinu vecaki pasi apkalpoja sevi. Par haotisku servisu ari Tev butu stulbi spriest, jo restoranos serviss bija LOTI labs, bet citur servisa vienkarsi nebija! Vispar tracina si mode piesaukt Padomju laikus, ipasi kad juti ka cilveks pat nebija vel dzimis vai dzivojis apzinigu dzivi tolaik.

D džulene 19.09.2016

Kā nebija kretīnisma? Padumjos laikos pakalpojumu sniegšana bija ļoti zemas kvalitātes. Apkalpojošais personāls ar nicību izturējās pret klientiem, kuriem jau nebija izvēles iespējas, jo restorāni bija pieejami vai nu partijas biedriem, vai "pa blatu". Tāpēc pamatoti sūdzības autors atgādina "padumjos laikus", kad attieksme bija tieši tāda.

Ko var muldēt par padomju laikiem puņķutapas, kas saklausījušies stulbības?! Restorāni bija pieejami ikvienam un apkalpošana restorānos bija daudz labāka un atbilstošāka cenām, nekā šobrīd. Tu savā komentārā runā sev pati pretī: restorānos pret klientiem izturējās ar nicību, un pieejami tie bijas partijas biedriem un pa blatu. Pamēģinātu tu pret tādiem klientiem izturēties nicīgi - vietējās komitejas sēdē dabūtu rājienu un paliktu bez prēmijām visa gada garumā.

profils 19.09.2016

> "džulene"

;)))

Ir sacīts: "Pat bezcerīgs muļķis var tikt uzskatīts par normālu cilvēku - ja vien šis neatļaujas savu muļķību "prezentēt", uzbāžoties ar to citiem." ;)

Un, arī: "Tautai, kura nezina vai pat ignorē savu pagātni, NAV nākotnes."

D džulene 19.09.2016

Romaxsoft, es jau nu gan būtu priecīga, ja Jūsu rupjo apzīmējumu puņķutapa varētu attiecināt uz maniem gadiem, bet man Jūs jāsarūgtina - esmu jau vairākus gadus pensionāre, tā ka krievu laikos biju tajā vecumā, kad gribējās iegriezties kādā kafejnīcā vai restorānā. Es labi atceros rindas pie "Zilā putna", augstprātīgos šveicarus "Rīdzenē" un netīrību ēdnīcās. Jūs acīmredzot piederējāt pie komunistu partijas un baudījāt tās darboņiem paredzētos labumus

D džulene 19.09.2016

Pr, es kā savas tautas pārstāve diemžēl nevaru ignorēt okupācijas gadus, kad aizritēja mana jaunība, un nevaru aizmirst toreiz valdošo melīgumu un urrā saucienus. Jā, arī tagad ir trūkumi, bet lielākoties tāpēc,ka okupācijas gadi mācija zagt, melot un izlikties. Un es ticu, ka jaunā paaudze, kura nav piedzīvojusi padumjo laiku, arvien vairāk iepazīs un pieņems pasaules tikusmiskās vērtības un tad pakalpojumu sniedzējs neatļausies būt nevērīgs pret klientu.

Nu ko, džulene, apsveicu! Ja jau padomju laikos vienīgais, ko spējāt iemācīties ir melot, zagt un izlikties, jūs un jūsu dzīve ir vienkārši nožēlojama. Toties ļoti daudziem, šie laiki iemācīja pienākuma apziņu, ģimenes morālās vērtības un spēju nepadoties. Toties liela daļa jūsu pieminētās jaunās paaudzes šobrīd vairāk līdzinās jums - dzīvo ar apziņu, ka viņi ir pasaules naba un visa pasaule ir viņiem parādā. Droši vien jums pat bērnu un mazbērnu nav. Jo ja būtu, tad jūs saprastu, ka jūsu pieminētajos okupācijas gados latviskās vērtības - tautasdziesmas, darba tikums, kopīgi svētki, tika kopti un audzināti kopš bērnības. Pieļauju, ka daļa jaunās paaudzes vēl pa ausu galam ir dzirdējuši tādus vārdus kā Rainis, Aspazija, bet pajautājiet viņiem kurš sarakstījis "Sprīdīti", "Pasaku par vērdiņu", "Trīnes grēkus" jeb "Lāčplēsi". Toties ar krievu mātes vārdiem leksika ir pilna ne mazāk kā krievu laikos. Un pamēģini tādiem kaut ko aizrādīt - tādu lekciju par viņu tiesībām būs jānoklausās, ka maz neliksies. Tad jautājums, kas vairāk ir degradējis sabiedrību - okupācija, kad viesībās pie galda dziedāja "zilo lakatiņu", jeb rietumu visatļautība? P.S. Kā jau minēju, tajos laikos strādāju sabiedriskajā ēdināšanā, tā ka PSKP darboņos mani tomēr ierakstīt nesanāks.

Sūdzība nav adresēta pareizajam adresātam... Viesu nams "Pie Zeltītes" nepiedāvā ēdināšanu, to izvēlas kāzu pasūtītājs pats. Ēdināšana un galdu apkalpošana ir šī izvēlētā uzņēmuma pienākums. Tā kā uzskatu, ka nenoskaidrojot apstākļus, Jūs vienkārši ceļat neslavu ļoti jaukam viesu namam.

N Neapmierinats_cilveks 14.07.2019

Neiesaku šo viesu namu nekādā gadījumā! Ja vēlaties daļēji sev bojāt svētkus (šajā gadījumā kāzas) un svētkus viesiem, tad, lūdzu. Atmiņā šis viesu nams paliks tikai ar normāli iekārtoto sētu un daudzmaz skatu no ārpuses, par pārējo komentārs nedaudz augstāk.

N Neapmierinats_cilveks 14.07.2019

Nezinu cik par šo «padomju laika pieskaņas» viesu nama noīrēšanu samaksāja pasūtītājs, bet oficiālās cenas, kuras ir atrodamas internetā galīgi neatbilst tam kas tiek piedāvāts par to cenu! Aukstās un netīrās istabas, vecās gultas, un “atlīmējušās” tapetes ir tās naudas vērti? Viss izskatās nolietojies un vecs, mēbeles vecas, it kā no būtu kāda padomju laiku sanatorijas atdotas. Nezinu kādi ir šo pozitīvo komentāru cilvēku komforta kritēriji, bet tādā viesu namā tika pabūts pirmo reizi mūsdienās. Banketa zāle diezgan normāla, nezinu kā tā izskatās bez visiem dekoriem un rotājumiem.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes