www.sudzibas.lv Pie Gabriēla Slikta kvalitāte un serviss

Arat (Kafejnīca Pie Gabriēla, Jūrmala) - Slikta kvalitāte un serviss

Šodien, pirmo reizi pēc daudzu gadu ēšanas, nācās nobaudīt jēlu vistas fileju, kā arī briesmīgu servisu un attieksmi. Kad konstatēju, ka gaļa nav līdz galam izcepta, pateicu viesmīlei. Un tad tik sākās: sāka sūtīji pie manis pēc kārtas visas viesmīles un neviena neko jēdzīgu nevarēja pateikt, pat šķīvjus nevarēja aiznest. Tad atnāca bārmene un saka, ka varot šo gaļas gabalu vēl apcept, neskatoties uz to, ka gabals ir sagriezts smalkos gabaliņos, priekš bērna. Vienkārši ņirgāšanās kaut kāda. Kad paprasīju pasaukt galveno šajā kafejnīcā un sūdzību grāmatu, tad izrādījās, ka nav ne viena ne otra.

M muuse 20.06.2016

Es patiešām nesaprotu tās kafejnīcas un restorānus. Kad gadās kāds misēklis, nu vienkārši atnesiet cilvēkam jaunu porciju. Nav taču nekas pārdabisks! Nu vienkārši neparko! Labot situāciju ir viegli- pāris eiro jautājums un cilvēks nerakstīs sūdzību kura gan ļoti labi cilvēkiem sabojās apetītiti un vismaz es šajā restorānā pēc izlasītā noteikti neiegriezīšos.

P Pie Gabriela 05.12.2016

Ja Jūs redzat ka gaļa nav izcepta, nevajag griezt mazos gabaliņos. Tulīt pat vajag saukt oficiantu , lai risinātu problemu.
(Par "vistas fileju" tāpat jums nebija jamaksā 5.oo eiro) ar cieņu administracija... .

7 72bitiite 28.06.2016

Bijām šajā restorānā 26.06.2016. Jā gaļas gabali lieli, iespaidīgi, bet marināde vienāda, gaļa bij pārāk sāļa. Uzliek uz liela šķīvja vienu gaļas gabalu, bez jebkāda zaļuma. Zaļumi par atsevišķu cenu, kur ir arī tikai daži tomāti, gurķi, paprikas ripiņa. Iekšā sēdēt nebij iespējams, pilnīga bezgaisa telpa. Alus nekāds, bez jebkādas izvēles! Bijām tur pēc draugu ieteikuma, bet stipri jāpadomā vai vēlreiz tur iegriezīsimies!!!

G GodigiNav 24.04.2017

Уже не первый раз сталкиваю с хамством этого ресторана в целом. Официанты Обманываю на деньги. Приносят еду которую не возможно есть. Очень хорошо стоит подумать перед тем как там покушать, чтобы не испортить себе настроение на долгое время.

A Akvanavt 25.01.2022

Большего вранья не слышал