Čili Pica Alfa - Slikts serviss, ēdiens nekāds

Vēlējāmies iegriezties kāda ēstuve ar draugiem pavakariņot. Izvēlējāmies Alfas čili picu. 1. Paiet 10min kamēr vispār viesmīlis pienāk pie mums pirmo reizi 2. Vēl 15 min pēc tā ir jāgaida kamēr atnesīs tikai dzērienus. Tas mazākais. Ēdiena trauki tiek pasniegti netīri, saprotams nolīst, bet var tomēr notīrīt. Un kā arī ēdiens ir pārcepts un nedaršīgs. Pelmeņi puse jēli, puse pārcepti. Siers piededzinātas un melns pielipis pie šķīvjiem.
Savā dzīvē esmu bieži ēdusi Čīli picā, bet šī bija viena no vissliktākajām ēdienreizēm.
Kā arī viesmīlis, kuram tiek teikts, ka pelmeņi ir pārcepti un melns siers pielipis pie šķīvja "Tā tam ir jābūt"

21.03.2019

S Sanija 21.03.2019

Visjautrākais ir tas, ka šo "nedaršīgo" ēdienu kāds ir notiesājis. Jeb tā izskatās pilna porcija? Ja jau esat par slinku jeb trulu pat, lai pelmeņus pagatavotu, tad turiet muti, parazīti.

B Bens24 24.03.2019

Nu, apmeklēt Čilli Pica un sagaidīt ceptus pelmeņus kā no "augstās virtuves" jau nu arī smieklīgi :)

T TavaMamma 24.04.2019

Galvenais ka bildēs redzami tukši trauki , nav nekas pāri palicis. Laikam jau ļoti negaršīgi.

Pievienot komentāru bildei