Mego/ Šokolādes vafeles - Mego/ Plastmasas gabalīņi iekšā

Nopirku saldumus Mego veikalā - vafeles, atnesu mājās, atveru bet vafeles izradījas ar pildījumu- plastmasas gabalīņi iekšā, vairāk izskatas pēc cukura maisīņu šķiedram!!! Labs ir, ka nepaspēju iedot bērnam!! kas tā ir par šausmīgu preci?!!? un šī prece joprojām.ir atrodama Mego plauktos!!

M mjmfa 15.08.2016

G Ghenghis 15.08.2016

Protams svarigako - kadas markas/razotaja vafeles bija, tu nenosauc. Nu ta, lai no tavas sudzibas citiem butu labums.

M mjmfa 15.08.2016

diemžēl veikalā neapskatījos kāds ir ražotājs, bet ir foto ar čeku

C Chelsey 15.08.2016

Un Tavuprāt, Mego viņus ražo???

Всё это жажда наживы производителя продукта!Идут на всё чтобы получить прибыль !!!В молотый перец в пакетиках тоже добавляют всякую гадость ..."Это говорит о плохом санитарном надзоре за производителем.Старый шоколад и конфеты с червями на полках магазинов и крупа с пищевой молью - это уже не единичный случай!!
Несите вафли назад в магазин, и пусть магазин предъявляет претензии производителю!!!Или обращайтесь в службу защиты прав потребителя.

A Alvis Mauritis 18.04.2018
Krapsana

Mogo neka laba na..sodien biju aizbraucis auto lizingu pabeigt ko vini bija apstiprinajusi!Beigas aizbraucy pa velti..Ceru jums kauns vismaz ir cilvekus cakarejot...

Pievienot komentāru bildei