- Lulu Pica Slikts serviss

Pirms kādām 2 ned. biju pasūtījusi picu Lulu picā un kurjers nokavējās, tāpēc saņēmu picu bez maksas un labi ir, jo iedomājoties, ka par tādu man būtu vajadzējis maksāt, ja kurjers būtu laikā, pilnīgi šermuļi metas, no manas Īstās Čillī picas ne smakas, vien kalni no garšvielām gan virs siera kārtas, gan zem tās, vienīgais, ko man pret šo piedāvāja ir 20% atlaide nākamajam pasūtījumam uz ko es atteicos. Nodomāju, labi, varbūt gadijās šāda ķibele, diezgan krietna jāsaka, šodien veicu pasūtījumu operatore jau no pašas sarunas sākuma runāja diezgan dusmīgi un asi uz ko es biju sašutumā, bet tik un tā sarunas beigās novēlēju jauku dienu. Lūk šādi, esmu vīlusies savā iecienītajā picērijā, ar ģimeni mainīsim favorīt picēriju. Liels un publisks fuj!

K Kary_y 10.05.2017

Pievienot komentāru bildei