- lotereja Narvesen

Через "защитную" плёнку видно выйррышный ли билет, очень мило на самом деле что никто так и не выйграл ничего из знакомых, видимо остаёться надеяться на честность работников, каторые дают тебе билет ))) вот и участвуй после этого в лохотронах )))))))))))

M madama 18.01.2012

V Vīra draugs 27.01.2012

Согласен! Уже 15 стаканов лично у меня, не я не знакомые не выиграли не чего! Очень чесная игра у них!

V Valdemars 27.01.2012

С женой собераем уже 10 стаканов не разу тоже не выйграли......

Likumsargs 30.01.2012

Es vispār cenšos Narvesen veikalos neiepirkties, jo šis ir ļoti dārgs veikals! To pašu preci citos veikalos var nopirkt par 30-40% lētāk! Pats Narvesen arī ļoti jēls ir! Darbinieki vienkārši besī ar savu uzbāzību! Pērku cigaretes, viņa man prasa vai šķiltavas un kožļeni nevajagot!
CIENĪJAMIE NARVESEN DARBOŅI!
Pārstājiet likt saviem pārdevējiem uzbāzties! Ja man vajadzēs vēl kaut ko, es vienkārši paprasīšu pats! Pārdevēju uzbāzība ir otrs iemesls, kāpēc neiepērkos šī tīkla veikalos!!!

к кука-бука 31.01.2012

Я выиграла только один раз - когда мне самой предложили вытянуть билет. А потом билет давали в руки - теперь ясно почему !

R rubixs3 06.02.2012

TA vini strada,un mann tas kaitina--Piemaram Rigas AutoStacija tur ir 2vas jaunas pardevejas un loti uzbazigas! JAnis ozols(chill) Ogre Ta dr.lv redzesi!

:D

R rubixs3 06.02.2012

JA ta ir.Piemera Autastacija Riga--Tur ir tas 2vas jaunas meitenes un vinas ritigi uzbazas un tas kaitina [slēpt]@ wnk eee

H [email protected] 11.02.2012

Aizdevumu piedāvājums naudas starp īpaši

Es esmu privāta Francijas uzņēmuma direktors Finanšu
WORDLD naudas un es posties adresēts
tikai franču valodā. Jums ir nepieciešams kredīts, naudas
tikt galā ar finansiālām grūtībām, lai beidzot
lauzt strupceļu, kas izraisa banku noraidīja jūsu
ieraksti par aizdevumu pieprasījumu. Es piešķirt aizdevumu
no EUR 2000 līdz 1000. € 000 par procentu likmi 2%. par
papildu informācija, lūdzu mani
sazināties pa e-pastu, ja jūs patiešām [slēpt]@yahoo.fr

S Sigite 01.03.2012

а вот я выиграла 3 раза, а стаканов всего 5. и один раз не дали в ориго буклет