B braucējs 12.10.2010

šīs idejas autoru derētu aiz kājām piekārt tajā burzmā pa vidam par biedinājumu citiem.

S snebels 13.10.2010

tur tak soferi nevar normali orenteties :D :D :D sviests :D :D tas jau ka komediju filmas! :D

A Aina Cera 13.10.2010

Man liekas, ka normāli var visu saprast.Šīs zīmes ir izvietotas 5 ceļu krustojumā tāpēc varbūt izliekas tik daudz un nesakarīgi. Taču ieskatoties katra zīme norāda uz savu ceļu.

E Egija 08.11.2010

Lai arī cik ceļi tur nekrustotos-tas ir absurds.Aizbrauciet uz ārzemēm un pameklējiet tur kaut ko līdzīgu-neatradīsiet.....Tikai iebraucot Latvijā,cilvēkam ir jākļūst par topogrāfisko ģēniju.

R rtx 01.12.2010

Sakarīgas zīmes, vismaz skaidrs kas, kur atrodas, citādi nākas braukāt pa LV ceļiem, lasīt norādes cik km ir atlicis līdz Maskavai vai Varšavai, bet cik līdz tuvākai pilsētai, laikam jāmin!

Pievienot komentāru bildei