Jelgavas medicīnas preču veikals - Jelgavas medicīnas preču veikals/ Nekompetenci konsultanti

Strādā pilnīgi nekompetences konsultanti. Ja gribat iegādāties kādu no precēm, būs jārēķinas ar to, ka informāciju un ekspluatācijas veidu būs jāzin vai jāmeklē pašiem.
Bijām spiesti atgriezt preci, jo nebija sniegta nekāda konsultācijā un prece vienkārši nav izmantojamā. Pēc atgriešanās konsultante atrada telefona numuru, zvanīja un piespieda atgriezt preci un samaksāt par to, jo (tikai pēc dažam dienām) atrada uz preces matusun pleķus, teicot, ka “zeme ir apaļa” un viss atgriezīsies. Atbraucot uz preces tiešām bija nedaudz mati, ko ar rokām noņemu 5 sekunžu laikā, bet nevienu pleķi uz preces neatradu. Preci atgriezam atpakaļ veikalā un samaksājam par preci, kuru neizmantosim. Attieksme 👎🏻 Konsultēja viena konsultante, pārdeva cita, sanāk nevienam no darbiniekiem nav kompetences.

N NikAnder 26.03.2024

Pievienot komentāru bildei

Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes