- Iegādājies pirms izlasi

H hehe 09.12.2009

B Baņkieris 09.12.2009

Diemžēl tagad jau kādus gadus piecus esmu ievērojis, ka veikalos avīžu stendi ir kā lasītavas. Cilvēkiem jau nav ne kauna ne goda! Es tāpēc nepērku avīzes veikalos, jo nav zināms kāds triperists viņu ir nogrābstījis ar savām smirdīgajām rokām!
Es šo pārdevēju vietā dzītu šādus lasītājus ārā! Ja gribi lasīt nepērkot, tad ej uz bibliotēku un lasi tur. Te situācija tāda, ka sastājas šie lasītāji un ne garām paiet var ne kā. Es parasti šādus lasītājus rupji pagrūžu lai pavācas vismaz malā! Ja kāds iebildīs, varu arī pa muti šādam haļavščikam iemukt!
NEKAD NEESMU CIETIS HAĻAVŠČIKUS!

U UU 11.12.2009

Ja tu ,pajolinj,pagruustu mani es tevi aizlidinaatu uz veikala otru galu!
Suuda gabals....

H ha ha 29.12.2009

Protams,ka labāk izlasīt visu veikalā nekā pirkt pa naudu :D

KRIZE TAČU :D

S stulbiecilveeki 05.02.2010

+ UU

Z zane 08.03.2010

pirms es perku kadu zurnalu vai avizi ari paskirstu paskatos vai ir verts teret naudu.
jo kada jega pirkt ja tur nemaz neka interesanta nav. tpc pirmstam paskaties un tad ej perc.

A Artis 24.03.2010

Es parasti arii nokozju desu ,attaisu alu ja negarsho tad pameegjinu citu utt. parasti jau neko nenopeerku jo nav veerts teereet naudu par to kas iisti negarsho. Bet uz veikalu patstaaviigi eju -ja nu kaukas iegarshojas :)
Bet ja nopietni tad cilveeki palikushi taadi nahaljugi ka vairs jau nu nav ko piebilst.un tie daarzenju un auglju apgramstiitaaji .........
Atceros Debesmannaa saaliitu gurkju muca ar gurkjiishiem, un skatos tur viens nograuzts gurkjiits peld.skats pa rubli.
UU, tu jau droshi kabiinees lasi un paardeveeja luugums ir -luudzu turiet zurnaalu ar abaam rokaam :)

G gaubica 24.12.2010

Tā ir bibliotēka stūlben,jaunajaj biblenei jau puse strādā.

Pievienot komentāru bildei