Crosschem - Crosschem / Krāpšana, slikta attieksme pret darbiniekiem!

Не в коем случае не доверяйте отим людям если их можно назвать людьми. Страшные националисты которые превыкли что им лижут заднее место. И те кто это делает взаимно получают взаимно. Crosschem обещает хорошие зарплаты но увы это далеко не так. Обман в их каждом втором слове, пустые обещания. Не стоит работать там.

E Esredzu 10.02.2019

K Kolegis79 11.02.2019

Varu pateikt, ka Crosschem strādāju jau vairākus gadus un mani nekad nav piečakarējuši. Ja kāds negrib vei nemāk strādāt vienalga kas viņš nebūtu krievs vai latvietis tad gan ilgi crosschem neturās.

E Esredzu 11.02.2019

Nevajag melot! Es loti daudz zinu par jusu crosschem ieksejas politiku un sistemu. Gribi vai negribi ticet jusai uznemsanaj bus loti gruti atrast stradniekus. Zini kapec tu sanem normalu algu tp ka tu gatavs izdarit vienalgo ko laj dabut vairak 1000e. Тебе скажут отлизать ты отлижеш. Тебе скажут мыт носки начальника ты пойдеш их мыть! А все потому что ты черт который готов продать и здать кого угодно ради финансового благополучия.

T TURBAK 12.02.2019

Pilnīgi piekrītu autoram, padomajiet divreiz kad iesiet tur stradāt.

Pievienot komentāru bildei