Latvijas Pasts - Bojats iepakojums

Sikpaka ielikta pastkastē 02.12.2016 no paša rīta 08.00 , iepakojums atvērts,preces iepakojums arī atverts.
Jēkabpils,Dambja iela

L LENAKEA 02.12.2016

R Ritvars 07.12.2016

kāds domaja ka iekšā ir kas labāks. un vai tad tādas īkpakas vispār nes uz majam un met paskastē. esmu sūtijis aizsargplēvītes tel ekranam un tam man bija jaiet uz pastu pakaļ.

S sudzibina 09.02.2017

Ja lien paskastītē (pēc izmēra - piem. standarta aploksne), tad met arī iekšā kastītē! ;)

N nijdfi 17.12.2016

Nu tur ir tā, ka viņiem ja ir aizdomas ka pārvadā radiaktīvos priekšmetus vai narkotika, tad var atvērt.

S sudzibina 09.02.2017

tad tas parasti notiek pastā - saņemot sūtījumu, un paciņa tiek aizlīmēta atpakaļ ciet! vai ielikta citā aploksnē, vai tamlīdzīgi.

Šiet pie vainas izskatās pastnieks/-ce, varbūt pirmo reizi redzēja vēstuli no Ķīnas :D

Pievienot komentāru bildei