Picas Meistars - Krāpšana

02.septembris,pasūtam picu Ogrē picasmeistars, pasūtam capri un hawaii ,par piegādi pārmaksājam 1 eur, jo redziet kompjūters nevar savādāk. Bet, kad atved, tad at atved vienu pareizo capri, bet hawaii vietā ir salami, kura maksā mazāk. Zvanu lūdzu, lai ved pareizo, atrodamies 1 km attālumā no picērijas, bet meitenes atbild, ka neceps jaunu un neko nemainīs. Kad viņām saku, ka esam pārmaksājuši un vèlamies savu picu, viņas nomet klausuli. Teikšu, ka meitenes uzvârâs uz klienta rèķina un pat necemšas labot situāciju.

G

E Enri Que 20.06.2018
Pirku 30 cm picu atnesa 27 cm

Pasūtīju 30 cm picu kad tika atnesta pica uzreiz sapratu ka tur nav 30 cm izmērot picu sanāca 27 cm un tā ir ļoti liela atšķirība! Man tika atdota nauda bet esmu ļoti neapmierināts ar šādu krāpšanu!

P Picas Meistars 17.04.2024

Sveiki. Pamanijām Jūsu sudzību, visā ēdināšanas sferā diemžēl mainās darbinieki, un jaunie darbinieki pa retam nemāk izstiept piciņu vai nepiedomā, bet prieks ka Jums tika atdota nauda, šis laikam vairāk jasaprot par misēkli nevis krāpšanu lai to liktu sudzibās.lv, jo diez vai tā ir bijis arī citas reizēs.

E Enri Que 04.07.2018

Picas meistaraa pasuutiiju picu 30cm atnesa 27cm ko uzreiz pamaniiju un saaku suudzeeties, bet darbinieks bravuriigi iedeva lineaalu un noteica, lai izmeeru taa arii izdariiju un tad arii bija redzams, ka 27cm...prasiiju naudu atpakalj un to arii atdeva un peec shiis te kraapshanas meeginaajuma vairs neiepeerkos picas meistaraa

RAMONA👀 30.01.2019

Tu kko citu bez picas maz ēd?

Sveiki.
Sieru mēs lietojam pēc svara un produktus uz skaita, tapēc nenozimē ka Jūs dabūjāt mazāk, pica vienkārši šajā gadijumā bij biezāka. Ļoti atvainojamies par šo misēkli.

K Kate Kazakevica 15.02.2020

Pasutiju no Picas Meistars" Ocean Pizza " un dabuju zupu uz maizes.Pazvaniju ,lai dabutu naudu atpakal par sagadatu nekvalitativu picu. Uz ko man atbildeja, ka tai ir jabut skidrai. Ja kaadam gribas skidru picu tas butu jusu variants un piebildiishu , ka to ar rokam nav iespejams eest jaanem zupas karoti.

Sveiki.

Vai šo sūdzibu rakstijāt uz mūsu epastu [slēpt]@gmail.com un vai šī situācija netika atrisināta, jo mēs vienmēr cenšamies atrisināt šādus starpgadījumus. Šajā gadijumā izskatās kā jūras veltes uzliktas ļoti mitras un tik vien kā nav nospiestas :(

Ļoti atvainojamies par šo starpgadijumu. Uzrakstiet mums uz iedosim Jums atlaidīti ja nesat jau rakstijuši un šo atrisinājuši tolaik.