Pica Diāna Ventspils - Slikts serviss

Ļoti slikts personāls, veicot pasūtījumu pa telefonu un aizbraucot pakaļ pasūtījumam, darbinieka tonis bija necieņas pilns, bez maz vai sajutos vainīgs, ka esmu veicis pasūtījumu un apgrūtinājis darbinieku. Ja tik ļoti nepatīk darbs ar cilvēkiem, varbūt vērts pārdomāt vai tā ir darbinieka īstā darba vieta.

Velvetpopstar 02.09.2023

Varbūt vienkārši cilvēks ir depresīvs un viņam ir vienkārši tāda balss un runas veids. Ne visi var būt optimisti.

M MadaraG2000 02.09.2023

Nepiekrītu Jūsu viedoklim. Ja cilvēks ir izvēlējies darbu ar cilvēkiem, tad personīgās emocijas ir jāatstāj malā.

VSR 03.09.2023

Madarai ir patiesība, bet, diemžēl, lietotājiem smadzeņu nav un minusē. Bet tas ir tirdzniecības likums.

Velvetpopstar 02.09.2023

Un kā to izdarīt. Ne vienmēr sanāk. Ne velti pue psihiatra jāgaida rindā pusgada. Depresija bav emocijas, bet slimība.

P Ponciks0 03.09.2023

Tas ir standarts šai iestādē. Ja izdodas sazvanīt, bieži tiek teikts ka picu varēs pēc 2 - 3 stundām saņemt. Aizbraucot uz vietas, visi otrā pusē ārpusē sēž un klačojas. Jāsāk ka pašas picas ar knapākas palikušās. Serviss ļoti slikts palicies